РГБ побували в гостях у побратимів з “Аратти” та привітали одеситку з отриманням почесної нагороди “Народний Герой Уграїни”

РГБ побували в гостях у побратимів з “Аратти” та привітали одеситку з отриманням почесної нагороди “Народний Герой Уграїни”

2 квітня 2017 р. в Маріуполі пройшла 22-га церемонія народної відзнаки захисників “Народний Герой України”. Почесні нагороди славних синів, що поклали своє життя за нашу свободу, отримали батько Андрія Кулягіна та мати Романа Радивілова. Нагороду Сергія Шилова з позивним “Грін”, отримали дружина та син воїна.

 

 

http://stv-media.tv/vazhnoe/21956-sergy-shilov-grn-nagorodzhennya-ordenom-narodniy-geroy-ukrayini-posmertno-marupol-2042017.html

Голова ГО “Рада громадської безпеки” Марк Гордієнко та керівник штабу Микола Буковський відправились в гості до бійців батальйону “Аратта” Української добровольчої армії, що наразі знаходяться в районі Маріуполя. Важливою метою подорожі одеських активістів також стало бажання бути присутніми на церемонії нагородження “Народний герой України”, на котру запросили побратими з “Аратти”.

 

Приємною несподіванкою стала зустріч на церемонії з військовим медиком Теняною Іваненко, з якою познайомились в Одесі в 2015 р., коли жінка прийшла в штаб РГБ зі своєю проблемою. А 2 квітня 2017 р., наступного дня післі отримання диплому Української військово-медичної академії (м.Київ). військова отримала народну нагороду. Тетяна – одеситка, лейтенант медичної служби, котра влітку 2014 року під час обстрілу села  Гранітне Донецької області з ворожого “Урагану” отримала контузію і травму коліна, що не завадило героїчній землячці надавати допомогу десяткам поранених бійців. Тільки увечері, коли всі поранені були евакуйовані, Тетяна дозволи надати медичну допомогу їй самій.

http://stv-media.tv/vazhnoe/21955-tetyana-vanenko-nagorodzhennya-ordenom-narodniy-geroy-ukrayini-marupol-2042017.html

Також народні нагороди отримали заступник командира 72-ї ОМБр Валерій Гудзь, Олег Книжник з 36-ї бригади, Андрій Копичин з 8-го батальйону УДА “Аратта”, донеччанин-кіборг Олексій Гоков з 55-ї бригади, Станіслав Партала (полк “Азов”), Арті Грін (25-й батальйон), парамедик із команди “Вітерець” Геннадій Мясоєдов та військовий льотчик, пілот ґвинтокрила Мі-8 Василь Мулик.

 

 

 

 

Вітаємо героїв! Шануємо пам’ять героїв! Продовжуємо шлях до перемоги!

Поділитися статтею