Зверненне до начальника ГУНП в Одеській області з метою унеможливити дестибілізаційні заходи в Одесі

Зверненне до начальника ГУНП в Одеській області з метою унеможливити дестибілізаційні заходи в Одесі

В ГО “Рада громадської безпеки” надійшла інформація, що від імені голови громадської організації Марка Гордієнка невідомі зловмисники розсилають неправдиву інформацію. Поза всякими сумнівами, що вищевказані неправомірні дії вчиняються з метою поширення абсурдного наклепу та дискредитації як керівника, так і діяльності активного громадянського руху загалом.

30 квітня 2017 р. власник мережі супермаркетів “Обжора” отримав повідомлення, зміст котрого полягав у начебто зверненні від імені Марка Гордієнка з вимогою віддати свій бізнес та погрозами, що в разі невиконання вимоги буде спалено його автомобіль. Очевидно, що подібні погрози від голови активно діючою громадської організації є ні чим іншим, як намаганням зловмисників усіма силами перешкоджати роботі громадської організації виключно в інтересах України та з метою збереження миру в Одесі. Вважаємо, що вищевказані дії є яскравим сигналом щодо здійснення провокацій в Одесі протягом травневих річниць, в котрих зацікавлені сепаратисти та антиукраїнські угрупування. Також у випадку здійснення погроз зловмисників можуть постраждати люди.

Враховуюче вищевикладені факти, просимо начальника ГУНП в Одеській області вжити невідкладних заходів та  унеможливити дестибілізаційні заходи в Одесі.

 

18261029_1267897676642405_153652933_o

Поділитися статтею