Чергове беззаконня на Одеській митниці

Чергове беззаконня на Одеській митниці

До нас в організацію за допомогою звернулась директор київського ТОВ “Макотрейдінг” (код ЄДРПОУ 39161565) Ірина Заяць. На компанию “Макотрейдінг” в Одеську митницю прийшли листи-орієнтування с ГПУ та ВБ ДФСУ, згідно яких іде цілеспрямована затримка оформлення вантажу в контейнерах  (на цей час це близько 20 контейнерів), які експедируються даною компанією.

У ТОВ “Макотрейдінг”, згідно листа с ГПУ, вимагають повне вивантаження кожного контейнера на підставі того, що службові особи Одеської митниці ДФС, діючи за попередньою змовою з невстановленими особами, які контролюють фіктивні суб`єкти підприємницької діяльності, діючи групою осіб, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно, з метою отримання неправомірної вигоди для себе та на користь ТОВ “ТВОЯ ЛОГІСТИКА” (код ЄДРПОУ 40215283) та низку інших, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, з метою ухилення від сплати податків, обов`язкових митних платежів на користь ТОВ “ТВОЯ ЛОГІСТИКА”. Але відкритим залишається питання: хто сплатить за повне вивантаження контейнерів?

Вантаж відповідає заявленому в документах. ТОВ “Макотрейдінг” майже тиждень ставить контейнера до рампи і ініцаторам огляду надається вантаж. Згідно Ст. 338 МКУ: огляд та переогляд товарів і транспортних засобів, огляд проводиться за рахунок органу, з ініціативи або на підставі інформації якого прийнято рішення про його проведення. Але співробітникам митниці це не цікаво, так як вони не збираються сплачувати за вивантаження вантажу, а лише відповідаюсь: “Не хочете вивантажувати – стійте!”.

Наша організація буде надалі стежити за перебігом данної справи. Ми не дозволимо Одеській ДФС втілити нові корупційні схеми у життя і будемо всіляко перешкоджати цьому беззаконю.

k_IdVG-qYcs

Screenshot_5

Screenshot_4

Screenshot_3

Поділитися статтею