Нападників з 5-ма кримінальними справами, що скалічили двох одеситок, випустили під домашній арешт

Нападників з 5-ма кримінальними справами, що скалічили двох одеситок, випустили під домашній арешт

27 грудня в ГО “Рада громадської безпеки” звернулись дві одеситки з проханням надати підтримку у боротьбі з безжальною “правоохоронною” системою.

В 2016 р. дві молоді дівчини в районі 2-ї Застави піддались бандитському нападу з боку двох молодиків – їх пограбували, намагались згвалтували, нанесли важкі тілесні ушкодження. Одна дівчина в результаті нападу отримала інвалідність – втратила ліве око. Згодом особи нападників були встановлені, їх затримали, та почалось розслідування. Виявилось, що нападниками є двоє неповнолітніх, ромської та азербайджанської національності. Окрім справи нападу на двох дівчат вони є фігурантами ще 4-х злочинів. В певний момент всі справи слідство вирішило об’єднати в одну. На одному з недавніх засідань стало відомо, що суд розглядає можливість відпустити малолітніх злочинців під домашній арешт. І це в той час, коли постраждалим молодим жінкам постійно надходять погрози.

Сьогодні, 28 грудня 2017 р. активісти РГБ відвідали засідання Малиновського районного суду м.Одеси, щоб заслухати оголошення рішення суду щодо зміни запобіжного заходу для відвертих злочинців. Але підозрюваних, – якщо використовувати цинічну офіційну термінологію, – під час засідання не було. Потерпіла випадково дізналась, що зміну запобіжного заходу з-під тримання під вартою на домашній арешт було змінено 21 грудня, і саме тоді їх відпустили. Проте, про це засідання її не повідомили. Відзначимо, що потерпілі постійно отримують підтвердження своїх побоювань щодо лояльності слідства та суду до нападників.  Абсолютну безкарність для злочинців запезпечують слідчі та співробіники прокуратури, не надавши суду достатніх доказів скоєння злочину. Хоча вони є. За такої ситуації заступнику голови Малиновського суду, для судді Іщенко не треба багато зусиль, щоб відпустити злочинців. Але, увага! – рішення суддя зачитав з порушенням Кримінально-процесуального кодексу України – без присутності прокурора.

РГБ бере справу на контроль та буде вимагати справедливого покарання для злочинців, котрих невтомно випускають наші слідчі, прокурору та суди. Окремо буде складена скарга на суддю Іщенко О.В. щодо неприпустимих порушення законодавства у Вищу раду юстиції.

 

26179324_1496617580437079_1676258251_o

26145216_1496617647103739_145288294_o

28.12 СУД Малиновський

 

 

 

 

 

Поділитися статтею