Поліцейські в штатському чинять самосуд над воїном АТО за фото Порше начальника ДВБ НП Мартиненок Дмитра

Поліцейські в штатському чинять самосуд над воїном АТО за фото Порше начальника ДВБ НП Мартиненок Дмитра

Наступним повідомляємо про факти, пов’язані з діяльностю Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції в Одеській області. Керівник даної державної правоохоронної установи Мартиненок Дмитро Олексійович замість впровадження реформ у Новій поліції та боротьбою з корупцією, про що він публічно заявляв у ЗМІ,  корупцію очолив. Інтерв’ю з заявами правоохоронця від 01.11.2017 р. під назвою “ Начальник Одесского Управления ДВБ НП Украины Дмитрий Мартыненок: «Работаем с утра и до полной победы над коррупцией» “ доступне за посиланням – http://odessamedia.net/news/nachalnik-odesskogo-upravleniya-dvb-np-ukraini-dmitrii-martinenok-rabotaem-s-utra-i-do-polnoi-pobedi/. Коротко про біографію Мартиненока Д.О. дізнаємось з публікації: “Многие управления перешли в состав новой Национальной полиции, в том числе и Департамент внутренней безопасности. Одесское управление этого подразделения в феврале 2016 года возглавил Дмитрий Мартыненок. Всю свою карьеру 36-летний одессит посвятил работе в оперативных службах, пойдя по стопам отца – Алексея Мартыненка, который возглавлял батальон милиции быстрого реагирования  «Беркут»”

 

З різних джерел нам відомо, що Мартиненок Д.О. разом з підлеглими йому співробітниками ДВБ НП в Одеській області займається так званим кришуванням, отриманням неправомірної вигоди у вигляді хабарів, приховуванням доходів, отриманих незаконним шляхом, залякуванням активістів, тощо. Зокрема, начальник ДВБ НП в Одеській області кришує ОПГ “Самсон”, про що активісти повідомляли Міністра внутрішніх справ (вих № II-389 від 17.05.2018 р.) та ГУ НП в Одеській області (вих № II-383 від 14.05.2018 р.)

 

Окремої уваги заслуговує факт недекларування майна, що фактично знаходиться у власності Мартиненок Д.О.  В офіційній декларації – https://declarations.com.ua/declaration/nacp_e096727b-782c-499c-bab7-6dba11799e61 – міститься інформації про право власності на автомобіль Тойота Секвойя 2008 року випуску. Проте активісти неодноразово спостерігали, що очільник ДВБ НП в Одеській області приїжджає на державну службу на Порше Каєн. Окремо звертаємо увагу на саботаж з боку НАЗК: публікація від 01/08/2017 “У НАЗК відмовились перевіряти декларації скандальних чиновників”-  https://market.korupciya.com/2017/08/01/u-nazk-vidmovilis-pereviryati-deklaratsiyi-skandalnih-chinovnikiv/

 

Цей факт засвідчив доброволець неоголошеної російсько-української війни  Друг Сябр (боєць 8-го батальйону УДА Олексій Манчінській ), котрий 18 серпня 2018 р. сфотографував Порше Мартиненок Дмитра біля очолюваного ним державного департаменту за адресою м. Одеса, вул. Буніна, 37. Після цього послідували незаконні дії підлеглих Мартиненок Д.О., котрі за вказівкою керівника на вулиці схопили Олексія Манчінського,  силою заштовхали його в приміщення Департаменту та вчиняли над ветераном війни насильницькі дії. Зазначимо, що співробітники ДВБ, що влаштовали самосуд над білоруським добровольцем та захисником України за фотографування незадекларованого Порше Каєн їхнього начальника, були в штатському. Ця подія змушує замислитись нас, як громадських активістів та громадян, чи не перетворюється Україна руками подібних Мартиненок Дмитру “державних” “правоохоронців” в жорсткий тоталітарний режим. Адже на Батьківщині добровольця Олексія Манчінського в Білорусі саме таке чинять поліцейські в штатському – просто хапають активістів на вулицях та саджають у в’язницю.

 

 

Враховуючи факти кришування, незаконного збагачення, корумпованості, приховування власності, отриманої незаконним шляхом, а також викрадення та катування людей, вимагаємо усунути з посади начальника Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції в Одеській області Мартиненок Д.О. та не допустити отримання цією особою будь-якої державної посади в майбутньому.

 

12

 

39443075_2233488133390734_3315181081350635520_n

Поділитися статтею