Халідом Мусаєвим, що скоїв напад на Гордієнка, займається поліція, міграційна служба, СБУ

Халідом Мусаєвим, що скоїв напад на Гордієнка, займається поліція, міграційна служба, СБУ

4 вересня 2018 р. на керівника РГБ  було скоєно напад групою осіб під керівництвом Мусаєва Халіда Абдулвахітовича. Після оприлюднення Гордієнком факту нападу та звернення в поліцію, представники нападника виклали в мережу 1-хвилинне відео, що демонструє початок нападу. Зрозуміло, що подальші дії Мусаєва вже робились не на камеру – нанесення ударів лідеру РГБ, котрого тримали двоє охоронців у присутності ще двох озброєних пістолетом та автоматом – Появилось видео , которое снимал один из охранников кадыровского эмиссара Халида , пост на сторінці Марка Гордієнка від 4 вересня , пост на сторінці Марка Гордієнка від 6 вересня . По факту нападу вже дані покази слідчим. З іншого боку РГБ вимагає, щоб правоохоронні органи, СБУ та Державна міграційна служба Одеської області провели комплексну роботу по фактам порушення закону  Мусаєвим Х.А.  

ГО “Рада громадської безпеки” терміново повідомляє вищезазначені державні служби про загострення ситуації в Одесі внаслідок поширення криміналу, що чинить організоване по етнічній ознаці злочинне угрупування. Очолює ОЗУ (рос. -ОПГ)  Мусаєв Халід Абдулвахітович (Абдул-Вахітович). Ця особа всупереч Закону України має подвійне громадянство – України та Російської Федерації.

Окремо наголошуємо на тому, що окрім вільного володіння паспортом   країни-агресора (РФ), Мусаєв Х.А. не приховує міцної дружби з очільником Чечні Рамзаном Кадировим. Це все відбувається на п’ятому році неоголошеної війни РФ проти України, коли на окупованих українських територіях діють кадировці – кримінальні чеченські елементи, котрі відомі жорстокими вбивствами українських військовополонених,  тортурами (відрізанням кінцівок з тризубом чи військовим татуюванням), розчленуванням людських тіл та хизуванням на камеру, відрізанням голів та іншими нелюдськими діями.

 

У відкритому доступі також є інформація про незаконне захоплення Мусаєвим Х.А. землі громади Одещини, на якій знаходиться авторинок “Куяльник”, участь у нападах на громадян (напад на Колесніченко А.В. 3.02.2018 р., напад на голову ГО “Рада громадської безпеки” 4.09.2018 р.), затримання у якості підозрюваного у Білорусі. За нашими даними, Мусаєв Х.А. був затриманий в Мінську, відбув 4 доби в слідчому ізоляторі, а згодом був депортований в Російську Федерацію. Дана інформація підтверджує подвійне громадянство Мусаєва, та ставить під сумнів законність отримання українського паспорту.
Враховуючи вищевикладене, з метою припинення роботи кадирівського ставленика в Одесі, недопущення присутності агентів Кремля в Україні, вчасної зупинки розгалуження мережі кадировських ОПГ та недопущення розквіту кримлівського тероризму в мирних містах, вимагаємо:

 

1.Дати правову оцінку протиправній злочинній діяльності Мусаєва Халіда Абдулвахітовича, перевірити зв’язки даної особи в РФ та Чечні

 

2. Перевірити законність надання Мусаєву Х.А. громадянства України

 

3.Вжити дій задля припинення діяльності кадирівського ОПГ під керівництвом Мусаєва Х.А. в Одесі

 

1

2

 

3

4

 

 

 

 

 

Поділитися статтею