Приморський відділ поліції до 13 лютого відзвітує по справі “золотих гойдалок Труханова”?

Приморський відділ поліції до 13 лютого відзвітує по справі “золотих гойдалок Труханова”?

ГО “Рада  громадської безпеки” отримала відповідь Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області щодо справи гойдалок за 5 мільйонів.

Нагадаємо, 21 січня до ГУПН в Одеській області був переданий черговий пакет документів, що свідчать про сумнівні схеми проекту Dreamland в рамках так званого громадського бюджету Одеси – https://rgb-ua.com/zvity/15802/ . Окремою заявою були викладені факти порушення Закону України про Державні  закупівлі, вчинені під час закупівлі обладнання – https://rgb-ua.com/zvity/15843/.  На початку розгляду активістами справи “золотих гойдалок Труханова” до прокуратури та ГУНП була напрявлена заява https://rgb-ua.com/zvity/zayava-prokuroru-odeskoyi-oblasti-ta-nachalnyku-gu-np-v-odeskij-oblasti-shhodo-roztratu-byudzhetnyh-koshtiv-v-sumnivnij-ugodi-z-vidmyvannya-byudzhetnyh-koshtiv-v-osoblyvo-velykyh-rozmirah/. Важливо також зазначити, що на гойдалки з корупційним російським  слідом ( https://rgb-ua.com/news/departament-miskgospodarstva-omr-trimaye-intrigu-shhodo-nazvi-avstralijskogo-virobnika-gojdalok-na-gretskij/?lang=ru ) Департамент міського господарства Одеської міської ради досі не надав сертифікатів – https://rgb-ua.com/zvity/15777/ . 

Наразі СУ ГУПН в Одеській області в особі підполоковника поліції С.О. Шайхет доручено начальнику Приморського ВП в м.Одесі майору поліції Остроглядову провести службову перевірку, прийняти рішення згідно чинного законодавства та проінформувати зацікавлених осіб до 13.02.2019 р. Вже завтра очікуємо чіткої відповіді від ГУНП в Одеській області.

 

качели-ответ

 

Поділитися статтею