Активісти РГБ відвідали Управління рибоохорони

Активісти РГБ відвідали Управління рибоохорони

У 2015 р Державне агентство рибного господарства розпочало роботу по реорганізації і кадровому оновленню органів рибоохорони. В Одеській області чистки почалися з Білгород-Дністровського району, коли 21 липня 2015 р від займаної посади було усунено 17 співробітників теруправління. Проте, ефективність реорганізації викликає великі сумніви серед фахівців у сфері рибного господарства. На початку 2016 року в РГБ почали надходити численні скарги від рибалок, робота яких практично паралізована завдяки новим “ефективним” кадрам. Зокрема, після призначення Головою ліквідаційної комісії Герасименко С.І. всупереч встановленій процедурі (повинен бути призначений начальник Управління рибоохорони, а не інспектор), протягом декількох місяців рибалки-любителі фактично не можуть займатися риболовлею, тому як вищевказане управління затягує видачу журналів отриманих водних біоресурсів та доповнень до них. У той же час, для браконьєрів це означає зелений коридор. І ще один показовий момент –  Філіппов, який пройшов за конкурсом відсторонений, в зв’язку з чим виникає резонне питання: НАВІЩО НАМ КОНКУРСИ, якщо тих фахівців, які пройшли  конкурс  відразу ж заміщають зручними кадрами ?!

Сьогодні, 29 січня 2016 р активісти РГБ відвідали Управління рибоохорони, але пана Герасименка на місці не виявилося. Тим не менш, це не завадило нам поспілкуватися зі співробітниками управління і рибалками, які прийшли на прийом в черговий раз розповісти про свої поневіряння. РГБ вважає, що для нормального функціонування рибної галузі і своєчасного наповнення місцевого бюджету необхідно терміново розібратися в
ситуації, що склалася. Ми беремо цю справу на контроль і будемо і далі інформувати громадськість про поточний стан справ.

Поділитися статтею