Одещина зустріла героїчний танковий батальйон 28-ї ОМБР

Одещина зустріла героїчний танковий батальйон 28-ї ОМБР

21 жовтня на постійний пункт дислокації повернувся танковий батальйон 28 ОМБР, який захищав наші кордони в Луганській області, в так званій зоні АТО. Серед наших захисників – мобілізовані 6-ї хвилі, які після року нелегкої служби повертаються в цивільне життя, і кадрові військові, котрі після бойового злагодження і, можливо, декількох днів відпочинку незабаром знову повернуться на бойові пости.

Зустріч героїчних бійців на пункті вивантаження організувала адміністрація села Першотравневе. Також привітати хлопців з поверненням приїхали волонтери РГБ. З деякими бійцями ми познайомилися ще влітку 2014 р. в одеському військовому шпиталі. З тих пір дружба з нашими патріотами-військовими міцніла з кожним днем, і поки герої оберігали наш мирний сон, волонтери намагалися підтримати хлопців всім необхідним. Сьогодні разом з бійцями повернулася і Волга, передана одеситами. Після більш ніж півроку служби по непрохідним дорогам Луганщини, автівці потрібен серйозний ремонт. Але, незважаючи на солідний вік авто, волонтерська машина була гарною підмогою для танкістів. Дякуємо всім патріотам, хто разом з нами весь цей час підтримував і продовжує підтримувати хлопців – господиням за смачні гостинці, дарувальникам за шкарпетки і гітари, благодійникам за автомобілі, .. –  багатьом людям, котрі завжди підтримають нашу армію і наших героїв!

Ми ще раз вітаємо наших захисників з поверненням на мирну землю! Бажаємо, щоб у демобілізованих на громадянці все складалося добре, і щоб для служби професійних військових були створені гідні справжніх воїнів умови. І ми віримо, що вже дуже скоро у волонтерах вже не буде потреби, а складні часи армії залишаться в історії лише як сторінка героїчних подвигів народу України. Дякую за захист, українські воїни! Героям слава!

Поділитися статтею