Ольга Кавун – дружина люстрованого прокурора, друга Пшонки, – слуга народу?

Ольга Кавун – дружина люстрованого прокурора, друга Пшонки, – слуга народу?

Сьогодні одеський політик Дмитро Співак зробив заяву щодо окремих кандидатів у народні депутати від партії  “Слуга народу”. Як повідомляє автор, інформація оприлюднена для реагування чинного президента та його зе-команди.

Зокрема, у зверненні йдеться про те, що під номером 78 у партійному списку буквально вчора, 13 червня, з’явилось ім’я кандидатки Ольги Кавун. При цьому політик зауважив, що наявність молодого політичного обличчя Кавун на з’їзді “Слуги народу” не оголошували. Автор припускає, що мовчання зе-команди про загадкову кандидатку Кавун може мати певну аргументацію.

Кандидатка у нардепи від “Слуги народа” Ольга Кавун є дружиною одіозного, люстрованого екс-прокурора Дмитра Кавуна,  який був заступником прокурора Одеської та Харківської області (2011-2013 рр). Син заступника начальника екологічної інспекції Чорного моря Юрія Кавуна, завдяки неабияким кар’єрним успіхам, Дмитро Кавун потрапив у Топ-10 найбільш запаморочливих кар’єр одеських чиновників за версією журналістів. У 27 років він уже обіймав посаду прокурора міста Южний, а в 30 став заступником прокурора Одеської області. Взагалі є прокурорська нива стала рідною і для найближчого родича Дмитра Кавуна – Антон Юрійович Кавун також в ті роки працював у Прокуратурі Одеської області. Загалом сім’я Кавунів родом з села Сергіївки, звідки і екс-генпрокурор Віктор Пшонка. В тогочасній пресі зазначалось, що професійним успіхом Дмитро Юрійович зобов’язаний дружнім стосункам з Артемом Вікторовичем Пшонкою, сином тодішнього генпрокурора України. Наближеним до прокуратури було відомо, що Кавун працював з Пшонкою-молодшим за всіма тіньовими схемами контрабанди та віджиму бізнесів..

 

“Сьогодні цей Кавун є “смотрящим” по Одесі від Євгена Мураєва – лідера партії “НАШІ” . Cаме з його “зливних бочків” ( “наблюдатель”, “Жизнь”) в понеділок почалися масовані інформаційні вкиди бруду і відвертої чорнухи на мою адресу. За дивним збігом обставин, “нове обличчя” в партії “Слуга народу” Ольга Кавун до недавнього часу очолювала громадську організацію “НАШІ” і її Одеський офіс був зареєстрований за тією ж адресою, що і партія. І ось, через кілька днів ПІСЛЯ з’їзду, в списку партії “Слуга народу” під прохідним 78 номером з’являється Ольга Кавун. Крапка. Картина маслом. Чистота рядів викликає захоплення. Смію припустити, що і цифра, за яку вона туди потрапила з подачі свого чоловіка Дмитра Кавуна і його поплічників – теж. І як Вам друзі, нові обличчя? А як Вам спецоперація по впровадженню?” ” – йдкться в заяві Співака.

Автор публічного зверненя Дмитро Співак очікує реакції Зеленського, Богдана, Разумкова, одеської та центральної ЗеКоманди Одеса, ЗеКоманда, та висловлює сподівання, що зекоманда не знали про вищевикладені факти та зможе виправити цю жахливу “помилку”. Зі свогу боку громадськість слідкуватиме за відмінностями декларації нових облич та реальними обранцями “слуг”.

 

33_main

 

17455_1

 

Поділитися статтею