П’ятий Апеляційний Адміністративний суд відхилив позов обслуговуючого кооперативу «СЕЙНТ БАРС» та ТОВ «Варда плюс» стосовно незаконного будівництва на території колишнього санаторію «Росія».

П’ятий Апеляційний Адміністративний суд відхилив позов обслуговуючого кооперативу «СЕЙНТ БАРС» та ТОВ «Варда плюс» стосовно незаконного будівництва на території колишнього санаторію «Росія».

Сьогодні в П’ятому Апеляційному Адміністративному суді розглянули справу за позовом обслуговуючого кооперативу «СЕЙНТ БАРС» та ТОВ «ВАРДА ПЛЮС» на ухвалу Одеського окружного адміністративного позову ГО «Рада громадської безпеки» від 17 грудня 2019 року. Відповідачі по справі Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради та Одеська міська рада. Представник міської ради не з’явився на засідання. Також не з’явився сам апелянт. Обслуговуючий кооператив «СЕЙНТ БАРС» надав клопотання про відкладення розгляду справи. Колегія на місці ухвалила відхилити клопотання та почати розгляд по суті.

Нагадаємо, в березні минулого року Одеська міська рада затвердила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7 га в районі Аркадії. Ділянку також передано міськрадою в оренду приватному підприємству, а на початку вересня одеське управління ДАБК дозволило цій фірмі розпочати будівельні роботи. Землю підприємству виділили нібито під будівництво яхт-клубу. Згідно з проектом, тут планували побудувати три корпуси висотністю від 3 до 11 поверхів, площею понад 22 тис. кв. м. Зокрема, в комплексі хочуть розмістити 157 «кімнат для відпочинку» і 48 паркінг-місць. Як уточнив представник Одеської міськради, вищезгадана ділянка була передана ТОВ «Варда плюс» під «експлуатацію і обслуговування нежитлових будівель яхт-клубу з рятувальною станцією».

28.01.2020 року П’ятий Апеляційний Адміністративний суд постановив: апеляційну скаргу обслуговуючого кооперативу «СЕЙНТ БАРС» залишити без задоволення, ухвалу Одеського окружного адміністративного позову від 17 грудня 2019 року залишити без змін.


photo_2020-01-28_11-47-00photo_2020-01-28_11-46-57photo_2020-01-28_11-46-58

Поділитися статтею