THE слуга Васильковський. Підтримка від організатора «Антимайдану», подвійне громадянство та збитковий сімейний бізнес

THE слуга Васильковський. Підтримка від організатора «Антимайдану», подвійне громадянство та збитковий сімейний бізнес

Політична партія «Слуга народу», котра увірвалась до Верховної Ради під гаслами очищення України від корупції, мародерства та лицемірів, а також залучення нових людей, які не були частиною старої політики, набирала людей з сильно підмоченою репутацією. Мова піде про народного депутата Ігоря Васильковського, який обраний до Верховної Ради України 9 скликання по мажоритарному округу №139 (Одеська область).

Вперше  з некомпетентністю та хамством Ігоря Васильковського зіткнулися мешканці смт Фонтанка. Кандидат в народні депутати України по 139 виборчому округу від «Опозиційною платформи – За життя» Віталій Саутьонков викликав на дебати свого опонента по передвиборній боротьбі, кандидата від партії «Слуга народу» Ігоря Васильківського на телевізійні дебати. Як пояснив сам кандидат Саутьонков, він зробив це після того, як переглянув на офіційній сторінці Ігоря Васильковського в Фейсбуці ролики його зустрічей з виборцями, які зводяться до констатації поганого економічного становища жителів округу і звинуваченнями у всіх бідах самого Саутьонкова, як депутата Одеської обласної ради. Васильковський від дебатів відмовився, аргументуючи тим, що нема про що говорити з Саутьонковим. Але дебати все-таки відбулися. І дебатував кандидат від «Слуги народу» не стільки з Віталієм Саутьонковим, скільки з мешканцями Фонтанки, куди приїхав одночасно зі своїм опонентом. Знову-таки на питання Віталія Саутьонкова Ігор Васильковський спробував відмахнутися, мовляв, сепаратист і розікрав за 28 років всю країну. А от мешканцям, яких він приїхав власне агітувати голосувати за себе, в кінці бесіди відверто хамив. А все тому, що Ігор Васильковський знову все переплутав, в якому селі які проблеми, де є дитячі садки, а де треба будувати, за які гроші можна дамбу спорудити. Говорячи про проблеми Фонтанської школи, був змушений зізнатися, що в самому навчальному закладі жодного разу не був. А ось промову з приводу нестачі місць в дитячому саду в Крижанівці викликав сміх у місцевих жителів. Кандидат, виявляється, навіть не знав, що в Крижанівці дитячого садка немає, але провів аналіз технічного стану міфічного саду і прийшов до висновку, що там все погано. Також дружний сміх викликало і заява Ігоря Васильковського про те, що в одному з сіл Великомихайлівського району він купив 1,5 кг сала за 16 гривень.

Коли ж Васильковський спробував розповісти жителям, що він такий же, як вони, проста людина, його запитали з приводу бізнесу дружини, а також записаних на неї 5 квартир, а на нього – 9 машин. Все цю інформацію назвав брехнею. Коли ж при ньому відкрили його електронну декларацію, кандидат здивувався і сказав, що такого бути не може, це все фейк, і попросив свого помічника зайти на офіційний сайт електронних декларацій. Там побачив таку ж декларацію з машинами, квартирами, земельними ділянками. Відповідь надійшла: «Ну і що?».

Мешканці Фонтанки порадили на той час кандидату в народні депутати, перш ніж, прикриваючись ім’ям Володимира Зеленського, йти до вищого законодавчого органу країни, спочатку повчитися і почати свою політичну кар’єру з низів, щоб все-таки вивчити проблеми округу і кожного села. На що Васильковський знову відмахнувся від своїх виборців, сказавши, що все це складно, ось йому напишуть «дорожню карту» з проблемами, він її завізує і вивчатиме. Для цього Ігор Васильківський і йде до Верховної Ради – не вирішувати проблеми округу, а збирати і вивчати. При цьому Васильківський впевнений, що жителі округу просто-таки зобов’язані проголосувати за нього. Адже голосували ж вони на президентських виборах за Володимира Зеленського. Висновок робимо такий, що, як і Володимиру Зеленському, Васильковський нікому нічого не зобов’язаний.

capture-20191122-143945

Ще одним цікавим фактом із біографії Ігоря Васильковского стало те, що в ході передвиборчої гонитви «спливло» подвійне громадянство ЗЕ кандидата. Тепер від поповнив когорту депутатів, що мають як мінімум подвійне громадянство. Щоправда, у відкритих джерелах ми знайшли паспорт громадянина Конго, Америки та Ізраїлю. Але тут вже вирішуйте самі – вірити чи ні.

KHu3PtyEWfNJdKcc4uRb1j5hdTWKSdAOXV8tfrkO

 

48223140897_ca51a6721b_okongoIgor_Vasilkovskiy

Окремо варто приділити увагу такому факту, як агітація за кандидата від партії “Слуга народу”  одного з організаторів одеського «Антимайдану» та керівника громадської організації «Союз вірних козаків чорноморських ім. А. Суворова» Віктора Олійника. Олійник знявся не тільки в агітаційному ролику Васильківського, але був помічений і на зустрічі з лідером партії Дмитром Разумковим. ( https://youtu.be/9jnYFdqNGRM )

Олійник відомий в Одесі, як прихильник “Новоросії”. Він відправляв тітушок на столичний Антимайдан під час Революції гідності. Але після перемоги народу України він різко перефарбувався. У 2015 році він затесався в командування батальйону МВС “Золоті ворота”. Його зі скандалом від туди вигнали. У 2017 році він потрапив у новий скандал, на цей раз з роздачею землі ветеранам АТО.

Screenshot-2019-07-07_23-05-39-908

До парламентських виборів Ігор Ігорович займався виключно сімейним бізнесом, в який його ввів його батько Ігор Іванович Васильковський, і був повністю аполітичною людиною. Ключове сімейне підприємство Васильковських називається ТОВ «Комбінат малоповерхового житлового будівництва «Камбіо»(«КМД «Камбіо») і займає орендовані потужності заводу «Продмаш» з виробництва бетонних блоків, тротуарної плитки та оздоблювальних матеріалів за адресою: м. Одеса, вулиця Миколаївська дорога, 253. Навколо «КМД «Камбіо» Васильковськими була збудована мережа підприємств – «прокладок», що займаються реалізацією продукції та управлінням активами основного підприємства, це ТОВ «Камбіо», ТОВ «Торговий дім «Камбіо», ТОВ «ПБГ «Камбіо-інвест», в яких співзасновниками виступають Васильковський та їхні родичі. Але для ТОВ «КМД «Камбіо» було зроблено один виняток – Васильковський регулярно включає до складу засновників інвесторів.

albums_40_5bbb49b21ab9e

Другим за прибутковістю є піщаний кар’єр в Херсонській області, оформлений на ТОВ «ГЕОРЕСУРСИ», що належить в рівних частках Васильковському-старшому і нині покійному Ревіну Ігорю Едуардовичу. Однак якщо трошки покопатися в офіційних джерелах і відгуках про саме підприємство, то видиме благополуччя, мальованої в барвистих презентаціях на офіційному сайті «Камбіо», тане на очах, залишаючи великий клубок проблем бізнесу Васильковських.

albums_45_5bbb4c70ad93a

albums_45_5bbb4c70afd91

Самим кричущим фактом бізнес-політики Васильковского, що показує його справжнє ставлення до людей, стала хронічна невиплата зарплати на його підприємствах. Залежно від рівня співробітника, зарплата на «КМД «Камбіо» нараховується із затримками, доходить до того, що деяким працівникам її не виплачують майже по півроку. Звичайно ж, щоб уникнути кримінальних справ за порушення законодавства про працю Васильковські платять офіційну частину зарплати, зазвичай це встановлена ​​законом мінімалка, але «сіру» заробітну плату, яку обіцяли співробітникам при прийомі на роботу, видають із затримками і постійними обіцянками. Звичайним працівникам виплачують по одній-дві тисячі гривень на місяць, і борги накопичуються до захмарних сум – 70-100 тисяч гривень. Крім зарплати на підприємстві обіцяють щедро нарахувати бонуси і оплату за понаднормову роботу, щоб якомога довше тримати людину на роботі, а після того, як співробітник звільняється, з ним не розраховуються.

Ображені таким станом справ колишні співробітники «Камбіо» неодноразово зверталися до Комісії з трудових спорів, але кожен раз Васильковським вдавалося вирішити питання на тій підставі, що офіційна частина заробітної плати була виплачена.

Крім хронічних невиплат зарплати, аналіз Єдиного реєстру судових рішень показує, що у підприємств Васильківського часто виникали проблеми з виконанням зобов’язань перед кредиторами та контрагентами.

Так, у 2009 році ТОВ «Камбіо» (майбутнє ТОВ «КМД «Камбіо») прострочила виплату кредиту перед «Сведбанком», в результаті чого утворилася заборгованість в розмірі 228 927,71 грн. Рішенням Господарського суду Одеської області від 28.05.2010 року ця заборгованість була стягнута шляхом звернення стягнення на заставне майно, при цьому відповідач у справі – ТОВ «Камбіо» борг не визнавав.

Подібна ситуація трапилася з кредитом, наданим «Югкомбанком» ТОВ «Камбіо» в 2011 році. Тоді «Югкомбанк» надав підприємству Васильковських кредитну лінію в розмірі 4 500 000 грн зі строком погашення до 29.08.2014 року. Оскільки підприємство Васильковських порушило свої зобов’язання за договором в сумі 3 023 805 грн, то «Югкомбанк» звернувся до Господарського суду. Суд відмовив банку у вимозі про стягнення боргу з поручителів ТОВ «Камбіо-Будсервіс», але Васильковські, не чекаючи звернення стягнення на своє майно, уклали з банком мирову угоду, виплативши кредит тільки в 2018 року.

Аналогічну політику проводять Васильковські по відношенню до своїх контрагентів. Не так давно, 3 червня, Господарський суд Одеської області стягнув з ТОВ «КМД «Камбіо» на користь ТОВ «Гідрострой Україна» 410 994 грн. Як виявилося, ТОВ «Гідрострой Україна» згідно з договором поставки від 21.08.2018 року замовило у «КМД «Камбіо» будівельні матеріали на суму 410 994 грн., оплату яких зробили 28.08.2018. Однак Васильковські тягнули з виконанням договору майже рік, так і не виконавши його умов, поки покупці не звернулися до Господарського суду. Втім, отримати ці гроші ТОВ «Гідрострой Україна» навряд вдасться: власного майна у «КМД «Камбіо» майже немає, як немає і необхідної суми на рахунках, адже один білборд з агітацією Ігоря Васильківського, яких на Південній дорозі в Одесі було встановлено більше десяти, вартістю як мінімум три тисячі доларів США.

Ось така цікава біографія у слуги Ігоря Васильковського. Продовжуємо спостерігати за діяльністю Народного депутата.

Поділитися статтею