В гостях у Навчально-виховному центрі “Гайдамацька Січ” в Карпатах

В гостях у Навчально-виховному центрі “Гайдамацька Січ” в Карпатах

 

Розпочинаємо літо з приємних та корисних справ! Раніше ми повідомляли, що збираємось відвідати Навчально-виховний центр “Гайдамацька Січ” у мальовничих Карпатах. Отже, 8 червня представники РГБ на чолі з Юрієм Козарізом прибули на високогірний пункт розташування дитячо-юнацького патріотичного табору. Все побачене перевершило будь-які сподівання – ми побачили високу злагодженість та співпрацю юних таборовиків, чітку координацію навчальних заходів з боку досвідченого провідника та керівника “Гайдамацької Січі” Вадима Арнаута, а також високу взаємодію та дух братерства між всіма інструкторами, волонтерами та вихованцями.

Перший день представники РГБ провели разом з дітлахами та інструкторами безпосередньо в таборі, скуштували смачних страв та справжнього карпатського чаю,  відвідали тренування з самозахисту та тактики. Як і обіцяли, передали для тренувань 5 механ. магазинів для страйкболу, котрі зразу ж були випробувані у чергових змаганнях таборовиків – https://rgb-ua.com/zvity/10983/ . Другий день був ще більш насичений цікавими подіями, адже одеські гості разом з вихованцями табору зробили марш-кидок на відстань близько 15 км вздовж карпатських гір та сіл. Врешті-решт, подолавши запланований маршрут, ми дійшли до кінцевого пункту подорожі – Меморіалу Легіону Українських Січових Стрільців на горі Маківка.

Наразі, перший вишкіл цього літа майже добіг кінця, і вже скоро нові таборовики приїдуть до Карпат, щоб навчатися, відпочивати, зміцнювати тіло та дух. Нагадуємо, що в табір приймаються діти та підлітки віком 10-15 років, а детальну інформацію ви можете переглянути на сторінці Гайдамацька Січ або довідатись безпосередньо у керівника Центру Вадима Арнаута за телефоном (068) 790 99 47.

Дякуємо Вадиму, Віктору, Дмитру та їх юним вихованцям за теплий прийом та чудові два дні в українських Карпатах! Дякуємо за важливу справу, в котру ви дійсно вкладаєте безліч енергії та душевних сил, – за виховання сильних, впевнених в собі, загартованих та досвідчених юних українців! Бажаємо “Гайдамацькій Січі” успіхів, процвітання та усіляких гараздів!

Поділитися статтею