Голодок та ще п’ять раніше судимих “активістів”, що випадково опинились на акції захоплення суду “Україною це ми”, заарештовані

Голодок та ще п’ять раніше судимих “активістів”, що випадково опинились на акції захоплення суду “Україною це ми”, заарештовані

Завершення робочого тижня в Приморському районному суді Одеси було насиченим. Як відомо, напередодні, 27 липня біля адмінбудівлі суду в смт Ширяєве після вчинення протиправних дій були затримані 11 осіб разом з організатором акції В.Голодком. Наступного дня 8 з затриманих були доставлені в Приморський суд для визначення тимчасової міри застосування запобіжного заходу на час проведення слідства. Сумнівну організацію з надзвичайно патріотичною назвою “Україна це ми” прийшла підтримати група осіб, переважно сформована за етнічною ознакою.

 

Далі почались судові засідання по кожному затриманому. Нагадаємо, що шестеро раніше вже вчиняли злочини та відбували покарання за крадіжки, грабежі, шахрайство, незаконне володіння зброєю та застосування вибухових речовин. Яскравим прикладом є один з затриманих Раджабов, котрий раніше вже відбував покарання, – 4 роки у в’язниці.

 

Справи визначення міри запобіжного заходу розглядав суддя Попревич, але В.Голодок заявив відвід. В ході слухання щодо відводу прокурор наголосила, що така заява затриманого має на меті затягування справи. В результаті  суддю по розгляду справи організатора “патріотичної антикорупційної акції” залишили без змін.

 

В ході слухання організатор акції та керівник УЦМ Голодок в суді заявив, що жоден з затриманих не є членом його організації, а люди просто приходили підтримати акцію, що мала на меті усунути корупційного суддю Палія. В той же час голова сумнівного ГО не уточнює, чому мінімум 6 громадян з кримінальним минулим “випадково” з’явились в той день біля ширяївського суду. Також, якщо враховувати версію Голодка щодо численних звернень в його організацію громадян Ширяївського району з приводу незаконного розподілу землі, можна припустити, що кілька десятків осіб кавказької зовнішності, що прийшли підтримати УЦМ, це і є ширяївські фермери та хлібороби.

 

Судовий день завершився після 22:00, коли всім затриманим оголосили міру застосування. Всі фігуранти заявли про неможливість позбавляти їх волі через наявність дітей, літніх матерей-інвалідів, тощо. На додачу, адвокати Голодка відзначали, що він є пенсіонером МВД, має багато грамот за внесок у розвиток правової держави та зниження злочинності. В свою чергу співробітники  державного обвинувачення наголосили, що саме через наявність досвіду у роботі правоохоронних органів голова УЦМ може впливати на слідство.

Отже, Конопатському та Шевченку за рішення суду призначено домашній арешт. В свою чергу Антонов, Тимошин, Походун, Сидоров, Раджабов та Голодок відбуватимуть 60 діб арешту без права внесення застави.

 

 

 

РГБ надалі буде слідкувати за перебігом подій. На даний момент активісти рішенням суду задоволені – колишні МВД-шники не можуть робити бізнес на патріотизмі.

 

 

 

 

 

 

Поділитися статтею