В разі продовження провокації з концертом Лободи РГБ обіцяє провести агента ФСБ Вознюка до застінків СБУ

В разі продовження провокації з концертом Лободи РГБ обіцяє провести агента ФСБ Вознюка до застінків СБУ

В кінці липня було анонсовано концерт опальної Світлани Лободи в Одесі 3 вересня 2017 р., що організовує відомий українофоб та прихильник вбивчого “русского мира” Артем Вознюк. Власник “Просто Раді.О” та мережі кінотеатрів “Родина”, “Звёздный”, “Москва” таким чином демонструє чергове намагання агентів ФСБ дестабілізувати ситуацію в мирній патріотичній Одесі.

З самого початку війни громадськість постійно відкриває безмежний світ зрадницьких сепаратистських перлів громадянина України (?!) Вознюка. Саме ця особа насаджувала “русский мир” та готувала плацдарм для окупації Півдня України. План фсб-шних кураторів проглядав у постійних заявах медіамагната-сепаратиста про те, що йому начебто забороняють розмовляти російською. В той же час протягом десятиліть його медіа-ресурс пропагував майже виключно російську музику, радіо-ефіри велись російською, і тільки після прийняття закону «Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” в листопаді 2016 р. на ресурсі сепаратиста з’явився український контент. Сам Вознюк спілкувався російською завжди, як і переважна більшість одеситів,  але намагання розповідати казки про проблеми у мовному питанні не вщухали через хорошу фінансову підтримку з “братської” РФ. Ще до російського вторгнення, в далекому 2012 році ця особа робила антиукраїнські заяви, чим обурила громадськість – Против одесского медиа-магната объединяются патриоты со всей Украины (13 июля 2012 г.)

 

ГО “Рада громадської безпеки” зробила заяву щодо зрадницьких сепаратистських дій Вознюка в серпні 2014 р.. Тоді “Французький альянс в Одесі” обрав Головою адміністративної ради українофоба Вознюка – за його активну промоцію французьких артистів. Після заяви голови РГБ до Посольства Франції в Україні та безпосередньо одеського “Альянс Франсез”, директор французького культурного центру Сільвен Бано оголосив про скасування скандального призначення.

IMG_3946

image169

 

 

 

Отже, зі зрадником та посібником російських окупантів Вознюком все зрозуміло. Що ж стосується співачки Лободи, то вся Україна обізнана про її так звану нейтральну позицію, а в дійсності – активну співпрацю з пропутінськими олігархами, погрози Кадировим, ефіри та роботу на російському телебаченні, виступи в окупованому Криму, тощо. Нагадаємо, що в лютому 2017 р. Одеська філія Асоціації інвалідів АТО за співпрацю з окупантами ініціювала петицію на сайті Презхидента України з проханням позбавити вищевказану особу почесного звання Заслуженої артистки України, котре присвоїв опальній співачці не менш опальний “легітимний президент”.  Текст петиції можна переглянути за посиланням >> Петиція Президенту України: інваліди АТО вимагають за зраду і зневагу українського народу покарати Світлану Лободу, позбавивши її почесних звань заслуженої артистки України і громадянства

При наявності міцної підтримки з боку російських олігархів, Лобода продовжувала демонструвати своє зухвале цинічне відношення, так 29 травня зібралась з концертом в одеський клуб “Ібіца”. Далі, як і попереджали одеські активісти на чолі з Сергієм Стерненком, відбулась акція протесту – концерт було скасовано. Що ж мотивує Лободу знову відвідати Одесу? Ймовірно, що висока фінансова винагоррода та бажання реваншу – реваншу з народом України, одеситами, котрі в 2014 р. здебільшого силами зовсім юних патріотів здобули перемогу над вбивчим “русским миром”, не пустивши в своє місто “зеленых человечков” та криваву війну.

Отже, ФСБ-шний агент Вознюк разом з відомою. зрадницею України Лободою зібрались влаштувати конфлікт в мирному місті, розхитати стабільну ситуацію в Одесі під гасла “Артисты вне политики”, “Мы за мир”, тощо. В організації провокації Вознюка підтримує зрадницький проросійський “Оппоблок” – політичне угрупування, що завжди розбудовувало сепаратизм в українських селах та містах, співпрацювало з Росією та її агентами. Але плани кремлівських агентів дуже легко розбиваються о скелі одеського патріотизму. Так, попри гучні заяви Вознюка, що підтримати Лободу прийде армія фанатів, флешмоб в підтримку цієї зрадниці набрав лишень кілька десятків поширень у Фейсбук.

 

 

 

За місяць до анонсованої події медіа-простір постійно підігрівають як наші сепаратисти, так і російськи засоби масової дезінформації.

00

 

В той же час Лобода активно гастролює країною-агресором, братається з пропутінськими представниками російської “культури”,  котрі підтримали збройне вторгнення та окупацію Криму, дає інтерв’ю російським каналам, розповідаючи про страшних націоналістів

.

 

В свою чергу, одеські активісти заявляють про мобілізацію патріотів зі всієї країни.

 

 

На завершення, враховуючи все вищевикладене, ГО “Рада громадської безпеки” інформує колаборанта Вознюка, що намагання влаштувати провокацію в Одесі завершаться, в кращому випадку, нічим. В разі, якщо ця особа все ж продовжить запровадження провокацій в Одесі, РГБ вживатиме законних дій та допоможе агенту ФСБ дістатися підвалу СБУ.

 

 

Поділитися статтею