Вбивства, побиття та умови в СІЗО/ Брифінг керівників пенітенціарної служби та слідчого управління в Одеській області

Вбивства, побиття та умови в СІЗО/ Брифінг керівників пенітенціарної служби та слідчого управління в Одеській області

22 серпня в Південному міжрегіональному управління із питань виконання кримінальних  покарань та пробації Міністерства юстиції пройшов ініційований громадськістю брифінг з приводу жорстокого вбивства офіцера пенітенціарної служби та подальшого побиття тимчасово утримуваних в ніч з 18 на 19 серпня. Відповідав на запитання громадськості та журналістів   Ковтун Анатолій Миколайович – керівник вищезазначеної служби.

На запитання з приводу того, як так сталось, що протягом 40 хвилин ніхто зі співробітників не слідкував за камерами спостереження та не контролював перебування сержанта внутрішньої служби Олени Порошенко на території, де вільно пересувався раніше засуджений вбивця, Ковтун знову відповів, що виною всьому брак кадрів, про що він постійно сповіщає Міністерство юстиції та Президента.

 

 

Ситуацію з перебігом слідства прокоментував керівним Слідчого управління ГУНП в Одеській області Сергій Шайхет. Наразі вбивця свою провину повністю визнав, йому повідомлено про підозру за Пунктом 4 частиною 2 Статті 115 Кримінального Кодексу “Навмісне вбивство з особливою жорстокістю”

 

 

 

 

В ході брифінгу між представниками пенітернціарної служби та громадськістю під тиском фактів була укладена усна домовленість про входження громадян у громадську раду, яку наразі очолює Топал В.І. Громадська організація “Рада громадської безпеки” продовжує слідкувати за ситуацією та докладатиме зусиль для контролю забезпечення належних, задекларованих на папері умов тимчасового утримання громадян України.

 

 

 

Поділитися статтею