Німецький перевізник DHL підтримує окупацію Криму? / Вимагаємо невідкладної реакції МЗС України

Німецький перевізник DHL підтримує окупацію Криму? / Вимагаємо невідкладної реакції МЗС України

Вважаємо за необхідне терміново довести до відома Міністерства закордонних справ України та її керівника Павла Клімкіна, що за інформацією, розміщеною на сайті компанії DHL (країна реєстрації – Німеччина) Deutsche Post DHL Group , населені пункти Криму, які є законною територією України, але тимчасово окуповані та  незаконно збройним шляхом (http://www.council.gov.ru/events/news/39851/ ) захоплені  Російською Федерацією (далі – РФ), згідно їхньої пошукової системи, належать РФ.  Тобто для пошуку того чи іншого міста в Криму та оформлення отримання/відправлення на сторінці http://dct.dhl.com/input.jsp?langId=en сайт компанії DHL вимагає обирати їх у категорії РФ. Натомість, пошук будь-якого кримського міста у категорії Україна не видається можливим – жодного результату пошук не видає (додаємо скріни – 4 примірника ).  

                ГО «Рада Громадської Безпеки»,  підкреслює, що Автономна Республіка Крим і м.Севастополь є невід’ємними частинами України, де верховенство права здійснюється Конституцією України і українським законодавством.

                DHL має представництва більш ніж в 220 країнах і регіонах світу і є найбільшою компанією у світі в своїй сфері. Компанія має велику кількість офісів та плідно працює на території України в тому числі.  На сайті компанії зазначено: «Ми прагнемо поєднувати людей та поліпшувати їхнє життя. І ми саме це й робимо, без жодних компромісів  орієнтуючись на клієнта і поставляючи йому досконалість. Ми доставляємо дещо більше, ніж посилки й пакунки, і забезпечуємо не просто вчасне прибуття контейнерів: ми достачаємо добробут, ми транспортуємо здоров’я, ми даємо імпульс зростанню, ми доправляємо радість. Щодня ми поєднуємо людей, підвищуючи якість їхнього життя.»  (http://www.dhl.com.ua/uk/about_us/company_portrait/mission_and_vision.html )

                ГО «Рада Громадської Безпеки» вважає, що компанія DHL, яка плідно та успішно  працює і збагачується в Україні, своїми вищевказаними діями висловлює неповагу до цілісності України та порушує Конституцією України і українське законодавство. А також хочемо нагадати, що згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 27 березня 2014 року “Про територіальну цілісність України”(одним із співавторів якої була і Німеччина), а також іншими міжнародними угодами світова спільнота вимагала дотримання суверенітету, політичної незалежності і територіальної цілісності України в загальновизнаних міжнародним співтовариством кордонах, закликаючи держави утриматися від дій, які порушують принципи цілісності української держави. Наголошується також, що недотримання цих вимог суперечить фундаментальним принципам міжнародного права. В той же час і представники уряду Німеччини, представники Ради Європи, до складу якої входить й Німеччина, постійно демонструють своє невдоволення ситуації щодо окупованого Криму, а саме ще в березні 2014р міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявляв, що «Все, що Росія робить у Криму, повинно узгоджуватись із суверенітетом та територіальною цілісністю України…» пише німецьке інтернет-видання Deutsche Welle (http://p.dw.com/p/1BHwT ). Також в березні 2014р експерти із Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія) на своїй сесії ухвалили рішення з приводу російського законопроекту про спрощений порядок приєднання до РФ нових суб’єктів, внесений групою депутатів від “Справделивой России” і відкликаний з Держдуми 17 березня. Експерти РЄ дійшли висновку, що він “несумісний з міжнародним правом”, оскільки “порушує принципи територіальної цілісності, національного суверенітету, невтручання у внутрішні справи іншої держави та принцип дотримання укладених договорів” йдеться в інтернет-видання Deutsche Welle ( http://p.dw.com/p/1BU8I ). Сама канцлерка Німеччини Ангела Меркель зверталась до Росії із черговим закликом з повагою ставитись до територіальної цілісності України (http://p.dw.com/p/1BI1T ), а найсвіжіший приклад в цьому ж Deutsche Welle стаття під заголовоком «Уряд Німеччини розкритикував поїздку до Криму депутатів АдН» від 05.02.2018, де речник німецького уряду розкритикував поїздку кількох депутатів від “Альтернативи для Німеччини” до Криму, далі цитата: “Ми в принципі критично ставимося до таких подорожей. Постійно нагадуємо, що міжнародна спільнота дотримується політики невизнання (анексії Криму Росією. – Ред.)”, – цитує його агенція новин Reuters ( http://p.dw.com/p/2s8yd ).

              Враховуючи вищевикладене, вважаємо за необхідне, щоб невідкладно було підготовано та оприлюднено відповідну дипломатичну реакцію до компанії Deutsche Post DHL Group від України та офіційний запит стосовно того, на якій підставі вони позиціонують тимчасово окуповані та незаконно захоплені  українські території як території РФ і чому тоді вони не позиціонують місто Калінінград (Кьонігсберг) як Німеччина.

               Копію цих документів, а також подальшої відповіді компанії Deutsche Post DHL Group просимо надіслати на електронну адресу rgbodessa@gmail.com та адресу м.Одеса, 65045, вул.Жуковського, буд.36 оф.27

               Виходячи з соціальної значущості цього питання, а також враховуючи напружений стан  суспільству останнім часом, вважаємо за необхідне надати розголосу цьому факту, тому фотокопію цього листа ми викладемо на своїй офіційній сторінці в фейсбук https://www.facebook.com/RadaGB/  

 

 

27901284_1535894289842741_1012786614_o

 

 

DHL -27901376_1858959587471024_452508855_o

 

Поділитися статтею