Чому в День Небесної Сотні на проспекті Небесної Сотні немає державних прапорів?!

Чому в День Небесної Сотні на проспекті Небесної Сотні немає державних прапорів?!

Сьогодні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, введений Президентом України 11 лютого 2015 року. Відповідно до вимог постанови Верховної Ради України «Про Державний прапор України» від 28 січня 1992 року № 2067-XII ЖКС «Вузівський» мав би розмістити на будинках державні прапори. В той же час протягом тривалого терміну ЖКС «Вузівський» не вивішує державні прапори в святкові дні та дні оголошеного трауру в Україні.

ГО “Рада громадської безпеки” склала листа до відповідальних міських служб з вимогою надати інформацію, у зв’язку з чим ЖКС «Вузівський» ігнорує норми Конституції України щодо державного прапору та своїми діями призводить до зневажливого ставлення до Державних символів України.

Звертаємо увагу уповноважених чиновників, що відповідно до  вимог постанови  Верховної Ради України «Про Державний прапор України» від 28 січня 1992 року № 2067-XII ЖКС «Вузівський» мав би розмістити на будинках державні прапори. В той же час, протягом тривалого терміну ЖКС «Вузівський» не встановлює на будинках державні прапори в святкові дні та дні оголошеного трауру в Україні.

 

Враховуючи вищевикладене, з метою належного використання Державного прапора України у місті та визначення порядку його встановлення відповідно до ст.20 Конституції України, Указу Президента України від 23.08.2004 № 987/2004 “Про День Державного Прапора України”, просимо директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Орловського А.Й:

  1. Надати інформацію, якими нормами законодавства України керується ЖКС «Вузівський», коли ігнорує норми Конституції України щодо державного прапору та своїми діями  призводить до зневажливого ставлення до Державних символів України.
  2. Взяти вищевикладене питання на контроль Одеської міської ради та зобов’язати ЖКС «Вузівський» виконувати законодавство України.

 

10

 

20

 

Фото від 20 лютого 2018 р. Мікрорайон “Шкільний”, проспект Небесної Сотні, буд 4 – 32

 

 

30

Поділитися статтею