Як російська інформагенція Інтерфакс-Україна створює напругу в Одесі напередодні 4-ї річниці подій 2 травня

Як російська інформагенція Інтерфакс-Україна створює напругу в Одесі напередодні 4-ї річниці подій 2 травня

 

За тиждень в Одесі відзначатиметься 4-та річниця трагічних та доленосних подій 2 травня. Саме цю дату з завзяттям взяла на озброєння російська пропаганда, що особливо відчутно всередині країни внаслідок постійної активності заангажованих агентурою РФ так званих українські політиків, експертів, ЗМІ з потужними російським бекграундом та міцною поточною залежністю від кураторів/засновників від 90-х і дотепер. Весна 2018-го не стала виключенням, і ось за кілька днів до болючої для міста дати філіал російської інформаційної агенції зі, здавалося б, цілком українською назвою – Інтерфакс-Україна – державною мовою повідомляє нашим громадянам про начебто запланований націоналістами марш до Куликового поля саме 2 травня. Враховуючи вищезазначену фейкову інформаці, з метою надання об’єктивної інформації та упередження підвищення градусу психологічної напруги перш за все вважаємо за необхідне зробити офіційну заяву: ГО “Рада громадської безпеки” не планувала, не планує і не буде приймати участь у будь-яких маршах 2 травня.

іфакс-2іфакс-1

 

 

Нашим співгромадянам та друзям закордоном, – всім, хто переймався долею країни, підтримував Одесу чи безпосередньо захищав наше героїчне місто від вторгнення “руcкого” “мира” з “зелеными человечками” на танках, – добре відомо, що група заздалегідь завербованих місцевих кримінальних елементів, обдурених рф-пропагандою цивільних та дрібних куратотрів з РФ напали зі зброєю на людей, що зібрались на футбольний матч. Саме під час нападу озброєного проросійського угруповання на мирних громадян від кульових поранень загинули футбольні фани-патріоти Андрій Бірюков та Ігор Іванов. Нагадаємо, що спочатку, до протистояння на Преображенській, Грецькій та Дерибасівській озброєна колона сепаратистів штурмувала штаб ГО “Рада громадської безпеки”, що тоді був осередком всіх патріотичних сил. Згадати події можна переглянувши відео ”Одесса.02.05.2014.Нападение Одесской дружины на офис РГБ”

 

Тепер повернемось до інформатора, що посилається, за висловом редакції, на “два незалежних джерела”. При цьому в риториці вживаються такі розмиті формулювання як “найімовірніше” та “за словами співрозмовників”. Отже, одне з найбільших інформаційних агенцій України посилається на двох невідомих осіб, котрі надають свої припущення та нерозраховані у відсотковому вираженні імовірності. Але така вкрай неякісна журналістика та подання непідкріпленої фактами інформації не повинні дивувати українців, адже Інтерфакс-Україна є на 100 відсотків залежною структурою. Звісно, від головного офісу в РФ. Про діяльність російської інформагенції під українською вивіскою рік тому було опубліковане змістовне розлідування. Наведемо лиш деякі цитати:

“Знати, кому належать і ким управляються ЗМІ надзвичайно важливо. Особливо під час гібридної війни. Особливо, коли мова про найбільше в Україні інформаційне агентство — Interfax. І, як не прикро, належить воно росіянам і керується із Росії.

Зауважте, мова йде не про пересічне ЗМІ, а про основу основ, своєрідний «колектор», який збирає офіційні прес-релізи, заяви, виступи і формує з них тематичні бази. Потім саме ці бази у якості першоджерел використовують дрібніші ЗМІ. Ви можете жодного разу не заходити на сайт Interfax і все одно будете щодня читати зібрану ними інформацію на сторінках Української Правди, InfoRessist, Кореспондент.нет, Gazeta.ua, та сотень інших ресурсів. Погодьтесь, розмах вражає! Тож варто витратити трохи часу і розібратись, хто за усім цим стоїть.

Shema22-1024x573

 

Ось що нам говорить з цього приводу реєстр юридичних осіб: ТОВ ІА «Інтерфакс-Україна» було засноване у 1996 році. Серед засновників зазначені Мартиненко Олександр Владленович та ТОВ «Інтерфакс-Україна».

2

 

Але ТОВ «Інтерфакс-Україна», у свою чергу, засноване тільки у 2005 році офшорною компанією Tevana Global Limited. Виходить якийсь юридично-часовий парадокс! Як товариство, засноване лише у 2005-ому могло виступати співзасновником у 1996-ому?

3

Весь трюк у тому, що ця компанія існувала і до 2005-ого, але у форматі акціонерного товариства. Якщо пошукати у реєстрі не за назвою, а за кодом ЄДРПОУ, знайдемо одразу два записи: вже знайоме нам ТОВ «Інтерфакс-Україна», відкрите у 2005-ому, і одноіменне ЗАТ, відкрите у 1992-ому і закрите у 2005-ому. Прикметно, що данні про юридичну особу-правонаступника вказані у старому записі, але відсутні у новому.

 

4

Зі зміною форми власності помінялись і дані про засновників компанії. З 1992 — до 2005 року серед засновників фігурували громадянка Росії Коміссар Ольга Віталіївна, російське ЗАТ «Інтерфакс» та британська компанія Interfax Europe LTD. Це вже потім з’явились Мартиненко і офшорка на Британських Віргінських островах.

 

5

Уставний фонд товариства на час заснування складав усього 10 гривень! ЗАТ «Інтерфакс» вступив до акціонерного товариства із внеском 5 грн, Interfax Europe LTD внесла 4,86 грн, а Ольга Коміссар взагалі тільки 14 копійок! При цьому фонд компанії-правонаступника у записах від 2005 року склав вже 35 000 грн. ”

 

6

Джерело >> http://rozgolos.info/interfax-works-for-russia/

Також розвінчування міфа про начебто українську інформагенцію  зробив Цензор.нет >> https://censor.net.ua/blogs/1104843/nterfaksukrana_rosyiskiyi_agent_u_nashomu_nfoprostor

 

Факт дезінформації з боку потужного ворожого інформресурсу, що працює в Україні, на який посилаються безліч окремих ЗМІ, є очивидним. Ми переконані, що штучне розпалювання соціальної напруги шляхом вкидів 100-відсоткових фейків, це не що інше як ворожа диверсія. За 4 роки неоголошеної російсько-української війни в Україні загинуло більше 10 тисяч людей (військові та цивільні, в т.ч. 138 дітей), близько 23 тисяч поранених, майже 1,8 млн чоловік стали вимушеними переселенцями, більше 2 тисяч дітей втратили своїх батьків. Проте, хоч в першу фазу воргнення в Україну, що розпочалась військовою операцією озброених “зеленых человечков” в Криму та закінчилась повною анексією півострова завдяки легалізації фейковим референдумом, все ж Україна вдало протистоїть повномаштабному вторгненню  військ РФ. Саме тому включається пропаганда, яку розповсюджують такі начебто українські ресурси як Інтерфакс-Україна, керовані з Лєфортовського вала чи 1-ї Твєрской-Ямской.

 

maxresdefault

 

Наголошуємо, що РГБ було актівним учасником боротьби за Одесу навесні 2014 та безпосередньо 2 травня. У 2014-2015 рр. саме ми, названі пропагандистами різного сорту чи то правосєками, чи то «тіттушками Палиці», упереджували та припиняли будь-які інсциновані прояви сепаратистської активності в Одесі. Десятки нашіх активістів служать добровольцями, захищаючи країну від чітко окресленого ворога, а інші – підтримують мирне життя в самому місті. У РГБ немає жодної потреби демонструвати свій патріотизм в мирному українському місті, штучно створюючи додаткову напругу 2 травня для громадян та поліції, що довела свою ефективність та патріотичність, та впорається із поставленими завданнями щодо збереження миру та спокою в Одесі.

 

 

 

 

Поділитися статтею