Звернення щодо протизаконної діяльності охоронної фірми “Самсон” до очільників МВС, ГУНП, ДФС в Одеській області

Звернення щодо протизаконної діяльності охоронної фірми “Самсон” до очільників МВС, ГУНП, ДФС в Одеській області

Громадська організація «Рада громадської безпеки» хоче звернути увагу правоохоронних органів на протизаконну охоронну діяльність ТОВ «Самсон-Групп-06», яку очолює Бабенко Андрій Васильович, з метою упередження скоєння правопорушень, організації перевірки діяльності ТОВ «Самсон-Групп-06» та забезпечення притягнення до відповідальності Бабенка А.В.

Основним видом діяльності фірми є діяльність приватних охоронних служб. Охоронне агентство зареєстроване за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 33. Зазначена фірма систематично порушує ліцензійні умови щодо охоронної діяльності, а також є фактично злочинним угрупуванням, яке тероризує мешканців міста Одеси, кришує та охороняє незаконний бізнес на території міста Одеси.

За інформацією, якою володіє ГО «Рада громадської безпеки», охоронне агентство «Самсон»:

1) своїх працівників озброює травматичною зброєю для відстрілювання гумових куль з порушеннями правил дозвільної системи, без належно оформлених документів, що заборонено діючим законодавством, оскільки на травматичну зброю отримується відповідний дозвіл індивідуально на кожну окрему особу, а не на охоронну фірму в цілому.

2) використовує ознаки належності (елементи символіки, формений одяг) до правоохоронних органів на одязі, транспорті реагування, будівлях, у документації.

3) створює перешкоди та заважає діяльності представників правоохоронних органів у здійсненні ними повноважень, наданих їм законами та іншими нормативно-правовими актами. Це проявляється в протиправних діях безпосередньо проти працівників поліції навіть насилля відносно працівників керівної ланки ГУНП в Одеській області, – зазвичай на мітингах та маршах активістів проти сепаратистів та шахраїв, яких охороняє охоронне агентство «Самсон». І факти кримінальних правопорушень відносно працівників поліції тривалий час залишені без розгляду керівництвом ГУНП в Одеській області.

4) розголошує відомості про вжиті заходи щодо організації та здійснення охоронної діяльності, а також інформацію з обмеженим доступом та інформацію про особу, яка охороняється, що стали відомі у зв’язку із здійсненням охоронної діяльності. Керівник фірми «Самсон» постійно в засобах масової інформації піариться тим, що його фірма охороняє ту чи іншу особу, не думаючи про те, що це може лише нашкодити тій людині яку вони охороняють.

5) приховує факти про кримінальні правопорушення, що вчиняють як його працівники так і ті особи, яких вони охороняють. Так наприклад, власник агентства Бабенко Андрій Васильович в 2017 році притягувався органами поліції в м. Одесі до кримінальної відповідальності та навіть був у розшуку щодо вчинених ним кримінальних правопорушень за статтями 345, ч. 3 ст. 296 КК України. Тобто Бабенко А.В. був затриманий в ніч з 26 на 27 серпня 2017 року на Польському спуску в м. Одесі, коли якісь «активісти» спробували провести акцію нібито спрямовану проти проституції. Пізніше чоловік був відпущений і до того, як співробітники поліції змогли вручити йому документ про підозру на наступний день, Бабенко А.В. втік з м. Одеси. Також відомо, що і інші працівники охоронного агентства «Самсон» притягувалися до кримінальної відповідальності.

6) здійснює дії, що посягають на права, свободи та власність фізичних осіб, а також ставлять під загрозу їх життя та здоров’я, честь, гідність і ділову репутацію.

7) використовує засоби радіозв’язку без наявності дозволу на їх використання на наданих радіочастотах.

8) здійснюють заходи, що належать до оперативно-розшукових відповідно до Закону України “Про оперативно-розшукову діяльність”.

9) залучає до охоронних заходів осіб, які не подали документів, необхідних для влаштування на роботу, або не відповідають кваліфікаційним вимогам. Більшість працівників агентства в порушення трудового законодавства взагалі працюють нелегально, без укладення трудових договорів.

Усі ці фактори у сукупності підтверджують незаконну діяльність охоронного агентства «Самсон» на території м. Одеси, у зв’язку із чим громадська організація «Рада громадської безпеки» вирішила звернутися до правоохоронних, фіскальних органів та органу Держпраці щодо перевірки діяльності ТОВ «Самсон-Групп-06» та кервника цього товариства Бабенка А.В. на відповідність до вимог Постанови Кабінету Міністрів України №960 від 18.11.2015, Закону України «Про охоронну діяльність» та нормативніх актів в сфері працевлашьтування та оплати праці.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 21 ЗУ «Про громадські об’єднання», просимо провести перевірку щодо законності діяльності охоронного агентства «Самсон» (ТОВ «Самсон–Групп-06») у м. Одеса та у випадку наявності порушень, вирішити питання щодо позбавленя ліцензії на охоронну діяльність, притягнути винних осіб до кримінальної або адміністративної відповідальності та надати письмову відповідь про результати перевірки.

 

33471953_1642507239181445_4013517891524624384_n

 

33553734_1642507272514775_7738949047783784448_n

Поділитися статтею