Будівництво в рекреаційній зоні Р-3п дозволено? / Заяви в управління архітектури та містобудування та голові Одеської міської ради

Будівництво в рекреаційній зоні Р-3п дозволено? / Заяви в управління архітектури та містобудування та голові Одеської міської ради

Нещодавно в ЗМІ була оприлюднена інформація та підтвердні документи, що в прибережній ландшафтно-рекреаційній зоні (згідно Генерального плану Одеси) в районі 13-ї станції Великого Фонтану планується будівництво багатоповерхового житлового будинку – В Одессе литовская стройкомпания возведет высотку прямо на берегу моря. Забудовник – Литовська будівельна група «Ханнер» – вже розпочав продаж майбутньої нерухомості. Проте документація, надана будівельній команії, свідчить про кричущі порушення як Генерального плану міста, так і прийнятого Одеською міською радою Плану зонування територій.     

 

Містобудівні умови і обмеження на забудову ділянки площею 0,3 га за адресою Фонтанська дорога, 151-а компанія «Кредо і КО» (афільована з «Ханнер») отримала в квітні 2018 р.  Дозвільні документи засвідчені підписом донедавна головного архітектора міста, покійним Олександром Головановим. Зазначимо, що в дозвільній документації житловий будинок значиться як «адміністративна будівля». Таким чином, будівництво порушує як норми Генерального плану Одеси в частині ландшафтно-рекреаційних територій, так і План зонування територій – зведення житлової багатоповерхівки заплановане в проектній рекреаційній зоні Р-3п.

 

Нагадаємо, що містобудівні умови та обмеження – документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об’єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією. Враховуючи той факт, що заплановане компанією «Кредо і КО» будівництво  комерційної нерухомості в ландшафтно-рекреаційній зоні порушує затверджені норми містобудування,  то виникає питання щодо законності дозвільних документів, наданих Управлінням містобудування та архітектури Одеської міської ради, а саме: Містобудівні умови та обмеження для проектування для проектування об’єкта будівництва № 65 від 10.04.2018 р.

 

Згідно ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень та інших розпорядників публічної інформації.

 

Згідно ч. 2 ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

 

Згідно ч. 1 ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

 

Відповідно до ст. 212 -3 КУпАП України неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності тягне за собою притягнення посадової особи до адміністративної відповідальності.

 

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», ст. 21 ЗУ «Про громадські об’єднання», просимо надати інформацію стосовно наступних питань:

 

  1. Чому Управлінням містобудування та архітектури Одеської міської ради видає недобропорядним забудовникам дозвільні документи, що містять кричущі порушення Генерального плану та Плану зонування територій

 

  1. Які посадові особи Одеської міської ради допустили вищезазначені кричущі порушення норм Генерального плану та Плану зонування територій – поіменно

 

  1. Які заходи буде вжити з метою термінової зупинки будь-яких робіт на прибережній ділянці площею 0,3 га за адресою Фонтанська дорога, 151-а будівельною компанією ТОВ «Кредо і КО»

 

  1. Які заходи буде вжито з метою упередження розпродажу землі в прибережній ландшафтно-рекреаційній зоні, що належить міській громаді

Враховуючи резонансність та соціальне невдоволення громадою міста проведення будівництва в ландшафтно-рекреаційній зоні, просимо Вас оперативно надати  відповідь в повному обсязі на вищевикладені питання та вжити невідкладних заходів задля усунення можливостей розпродажу рекреаційних земель Одеси.

 

38234437_1736978339734334_772774855475986432_n

 

38049938_1736978549734313_2759980649090646016_n

 

picturepicture_153312321615258291229181_6556

 

picturepicture_153312321795247129229186_38454

Поділитися статтею