Факт незаконної вирубки 300 дерев в Аркадії повинен розслідуватись, винні мають компенсувати збитки / Заява Голові ГУНП в Одеській області Головіну

Факт незаконної вирубки 300 дерев в Аркадії повинен розслідуватись, винні мають компенсувати збитки / Заява Голові ГУНП в Одеській області Головіну

Громадській організації «Рада громадської безпеки» стало відомо про порушення вимог законодавства про охорону навколишнього середовища невідомими особами на території колишнього Дому прийомів за адресою: м. Одеса, Гагаринське плато, 4.

Так, 4 липня 2018 року за названою адресою невідомими особами здійснено незаконну вирубку більше 300 дерев.

Жодних дозвільних документів особи, які здійснювали знищення зелених насаджень, не мали.

За відомостями, оприлюдненими в засобах масової інформації, під час оперативної наради в Одеській міській раді, Державна екологічна інспекція в Одеській області та Департамент екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, повідомили, що жодних дозвільних документів на зпилення та вирубку дерев, не надавали.

За таких обставин, вважаємо, що невідомими особами вчинені незаконні дії зі знищення зелених насаджень в населеному пункті, що мали наслідком не тільки порушення законодавства у сфері охорони навколишнього середовища, благоустрою населенних пунктів, порушення порядку видалення зелених насаджень та отримання на такі дії дозволу, а й завдали чималих збитків навколишньому середовищу.

Необхідність обов’язкового оформлення дозволу (погодження) для здійснення видалення зеленого насадження передбачена ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Цією ж нормою також встановлюється спеціальний режим охорони та відновлення усіх зелених насаджень в межах населених пунктів під час проведення будь-якої діяльності, крім зелених насаджень, які висаджені або виросли самосівом в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв. Разом з вказаною нормою в Законах України«Про місцеве самоврядування в Україні», «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про охорону навколишнього природного середовища» також передбачаються окремі норми щодо охорони зелених насаджень або спеціального поводження з ними.

Порядок оформлення дозволу на видалення дерев, кущів, газонів і квітників у межах населених пунктах визначений Кабінетом міністрів України (Постановою від 1 серпня 2006 р. №1045.

Відповідно до п.2 ст.21 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” елементами благоустрою є зелені насадження (у тому числі снігозахисні та протиерозійні) уздовж вулиць і доріг, в парках, скверах, на алеях, бульварах, в садах, інших об’єктах благоустрою загального користування, санітарно-захисних зонах, на прибудинкових територіях.

Як встановлено п.п.1,2 ст.16 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” (в редакції, чинній на момент виявлення правопорушення), на об’єктах благоустрою забороняється: виконувати земляні, будівельні та інші роботи без дозволу, виданого в установленому законодавством порядку; самовільно влаштовувати городи, створювати, пошкоджувати або знищувати газони, самовільно висаджувати та знищувати дерева, кущі тощо.

Відповідно до п.3 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1045 від 01.08.2006 р., видалення зелених насаджень на території населеного пункту провадиться за рішенням виконавчого органу міської, селищної, сільської ради на підставі ордера на видалення зелених насаджень (наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 302 від 09.09.2006 р.

Відповідно до ч. 2 ст. 18 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані відшкодувати збитки та іншу шкоду, завдану ними внаслідок порушення законодавства з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища, в порядку та розмірах, установлених законодавством України.

Згідно ст. 19 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” збитки, завдані об’єкту благоустрою в результаті порушення законодавства з питань благоустрою населених пунктів, підлягають відшкодуванню в установленому порядку. У випадках пошкодження чи знишення елементів благоустрою, визначених пунктом 2 частини другої цієї статті, винна юридична чи фізична особа усуває пошкодження (відновлює елементи благоустрою) власними силами або за домовленістю з балансоутримувачем перераховує на його рахунок суму відновної вартості.

Згідно ст. 42 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” шкода, завдана внаслідок порушення законодавства з питань благоустрою населених пунктів, підлягає компенсації, як правило, в повному обсязі без застосування норм зниження розміру стягнення незалежно від сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища та погіршення якості природних ресурсів у розмірах, які визначаються на підставі затверджених у встановленому порядку такс, методик, розрахунків щодо обрахування шкоди. Відсутність таких такс, методик, розрахунків не може бути підставою для відмови у відшкодуванні шкоди. У такому разі шкода компенсується за фактичними витратами, затвердженими в установленому порядку рішенням органу місцевого самоврядування, на облаштування одного квадратного метра території міста або базової вартості одного квадратного метра землі на відновлення порушеного стану об’єкта благоустрою або довкілля.

Згідно зі ст.40 Закону України “Про рослинний світ” порушення законодавства про рослинний світ тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України. Відповідальність за порушення законодавства про рослинний світ, зокрема, несуть особи, винні у протиправному знищенні або пошкодженні об’єктів рослинного світу.

Згідно ст. 68 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” підприємства, установи, організації та громадяни зобов’язані відшкодовувати шкоду, заподіяну ними внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища, в порядку та розмірах, встановлених законодавством України.

Розрахунок розміру шкоди, заподіяної підприємствами, установами, організаціями та громадянами зеленим насадженням у межах міст та інших населених пунктів внаслідок  знищення або пошкодження дерев і чагарників, здійснюється відповідно до постанови КМ України №559 від 08.04.1999р. “Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням у межах міст та інших населених пунктів”.

Застосування заходів дисциплінарної, адміністративної або кримінальної відповідальності не звільняє винних від компенсації шкоди, заподіяної забрудненням навколишнього природного середовища та погіршенням якості природних ресурсів.

Відповідно до статті 69 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” шкода, заподіяна внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища, підлягає компенсації, як правило, в повному обсязі без застосування норм зниження розміру стягнення та незалежно від збору за забруднення навколишнього природного середовища та погіршення якості природних ресурсів.

Відтак, за незаконну вирубку дерев винні особи повинні понести встановлену законом відповідальність та сплатити додатково штраф, який належить визначити на підстав акту оцінки нанесених збитків.

Враховуючи викладене, на підставі вищенаведених нормативних документів,

 

ПРОСИМО:

 

  1. Негайно розпочати перевірку викладених фактів, виявити правопорушників законодавства у сфері охорони навколишнього середовища внаслідок незаконного знищення більше 300 дерев в межах міста Одеси та притягнути до встановленої відповідальності.
  2. Сприяти відшкодуванню державі завданих збитків наведеними незаконними діями, зупинення подальших протиправних дій та відновленню зеленого світу за рахунок правопорушників.

 

38797042_933785826808249_7275880766444142592_n

 

38686053_631537253913346_8751218112977698816_n

 

38841199_245394969433760_8391359270150471680_n

Поділитися статтею