ДАБІ Одеської міської ради не може самостійно зафіксувати самозахоплення землі / Необхідне сприяння Суворовського відділу поліції ГУНП в Одеській області

ДАБІ Одеської міської ради не може самостійно зафіксувати самозахоплення землі / Необхідне сприяння Суворовського відділу поліції ГУНП в Одеській області

Отримали відповідь Управління державно-архітектурного будівельного контролю Одеської міської ради на лист РГБ з приводу самозахоплення 0.17 га на Котовського.

Нагадаємо, будівництво ведеться в районі самозахопленої ділянки на розі вулиць Дніпропетровська дорога та Паустовського. Право власності на 0,8 га має приватне підприємство “Ікс-Ордер” (кадастровий номер 5110137600:06:001:0047 ). Проте місце майбутньої новобудови з цільовим призначенням B.03.13 – “Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування” обнесене огорожею, що утворює ділянку площею 0.25 га. Отже відбувається самовільне захоплення 0.17 га – https://rgb-ua.com/zvity/14663/ . Також активісти надали факти охорони незаконно захопленої  землі невстановленими особами спортивної статури.

З приводу самовільного захоплення ДАБІ ОМР за підписом заступника начальника управління Р.К. Якименка повідомил, що співробітники виїхали на місце виконання підготовчих робіт, власник або уповноважена особа були відсутні, що унеможливило проведення перевірки. З метою вжиття подальших заходів вищезазначене Управління звернулось до Суворовського відділу поліції у м.Одесі ГУ НП  Одеській області з проханням посприяти забезпеченню присутності власника об’єкта або його представника для проведення повноцінної перевірки. Отже, очікуємо швидкої реакції правоохоронців, здійснення об’єктивної оцінки співробітниками ДАБІ та інформування громадськості.

 

1   2

Поділитися статтею