Вимога розслідувати діяльність кадирівського ОЗУ Мусаєва в Одесі / Заяви генпрокурору, міністру МВС, начальнику ВБ НП

Вимога розслідувати діяльність кадирівського ОЗУ Мусаєва в Одесі / Заяви генпрокурору, міністру МВС, начальнику ВБ НП

Нещодавно повідомляли керівництво Національної поліції та Прокуратори області про загострення ситуації в Одесі внаслідок поширення криміналу, що чинить організоване по етнічній ознаці злочинне угрупування, яке очолює Мусаєв Халід Абдулвахітович (Абдул-Вахітович). Начальнику ГУ НП в Одеській області було направлено лист № II-474 від 6.09.2018 р., міністру МВС України – лист № II-477 від 13.09.2018 р. Нагадаємо, ця особа всупереч Закону України з 2000 року має  подвійне громадянство (України та Російської Федерації) та 18 років поспіль залякує громадян, чиновників та бізнес своїм ОЗУ (рос. ОПГ), шантажем та зв’язками з Рамзаном Кадировим.

Наразі склалась ситуація, що є результатом багаторічного покривання корумпованими чиновниками поліції та прокурорської системи кадирівського резидента Халіда. Наведемо один приклад безкарності Мусаєва Х.А. Так, в Ізмаїльському ВП ГУНП в Одеській області знаходиться кримінальна справа № 12018160150001414 від 4 червня 2018 р., що відкрита за ст. 14, ч.1; ст. 189  ч2; ст. 296, ч.4. Ця справа пов’язана з переділом ринку землі в Ізмаїльському районі. Саме з цього ж приводу 4 червня 2018 р. відбулась зустріч двох кримінальних угруповань, котрими керують Ісмайлов Джавід Назім Огли (Джавід) та Мусаєв Халід Абдул-Вахітовіч. Тоді, під час так званої зустрічі в торгівельно-розважальному комплексі “Сады Победы” охоронці Ісмайлова Д. роззброїли 4-х охоронців Мусаєва Х. Одін з охоронців був з автоматом – це та сама особа, що погрожувала Гордієнку М.В. під час нападу в Арк-Спа 4.09.2018 р. Слідчий веде справу № 12018160150001414 від 4 червня 2018 р., спираючись на свідчення свідків щодо прямої участі Халіда в рекеті та незаконному привласненні врожаю фермерів. Проте, намагання слідчого провести обшук за місцем проживання Мусаєва Х. не дають результатів – Мусаєва жодного разу не допитали. Це відбувається в той час, коли правоохоронна система карає іншу сторону кримінального конфлікту аж до депортації з України Ісмайлова Джавіда Назім Огли.


Вищенаведена справа наочно демонструє, що вся система правоохоронців Одеси захищає та легітимізує кадировського емісара, кримінального авторитета Мусаєва Халіда. Це відбувається в той час, коли Мусаєв Х. продовжує спокійно розгулювати з озброєною охороною, цинічно демонструючи своє презирство до суспільних норм та законів України. На кого ця особа разом з бандою озброєних охоронців полює в публічних місцях? – питання, яке має врешті-решт зацікавити правоохоронців, котрі не спаплюжили честь мундира та щиро давали присягу захищати народ України.

 

Окремо варто зазначити, що покривання злочинів Мусаєва Х. корумповані правоохоронці та прокурори часто відбувається внаслідок шантажу чиновників. Так, підлеглі Мусаєва знімають відео з компроматом, а далі вимагають за це послугу безкарності. Наразі відомі мінімум три випадки з відео та подальшим шантажем. І головне – вже відомі мінімум п’ять фактів побиття людей, і це тільки у 2018 році!

 


 Враховуючи вищезазначені факти корупції та службової недбалості, в першу чергу прокуратури Одеської області, вимагаємо:

 

  1. Дати правову оцінку протиправній діяльності та злочинній бездіяльності всіх посадових осіб, причетних до безкарності ОЗУ Мусаєва Халіда, що діє в Одеській області

 

  1. Відкрити кримінальні провадження у відношенні посадових осіб, причетних до легалізації та покривання злочинів угруповання Мусаєва Халіда

 

  1. Вжити дій задля припинення діяльності кадирівського ОЗУ Мусаєва в на півдні України та в Одесі зокрема

 

5

 

6

3

4

 

1

 

2

 

 

Поділитися статтею