Талант молодої політичної “еліти” / Депутат Одеської обласної ради Віктор Баранський

Талант молодої політичної “еліти” / Депутат Одеської обласної ради Віктор Баранський

За роки новітньої історії України молода держава все частіше отримує виклики на міцність, і все частіше ці виклики несуть так звані молоді обличчя. Чому так звані? – запитаєте ви, адже у нашому політикумі дійсно достатньо молодих людей. Відповідаємо: за молодими обличчями часто-густо криються доволі немолоді представники корумпованих еліт, агенти та колаборанти, захисники інтересів кримінальних структур та лобісти ворожих іноземних політсил.

Починаючи огляд “молодих дарувань”, ‘’успішних бізнесменів ’’ та “світочів політики”, варто згадати Віктора Януковича молодшого – саме сходження політичної зірки 25-річного Саші Стоматолога у 2006 р. започаткувало моду на молоді політичні таланти. Так під час виборів у Верховну Раду V скликання формувався спрут “Сім’ї”, втеча якої коштувала України сотню життів юних та сивочолих патріотів, вкрадених мільярдів та ризику втрати державності. Проте з початком становлення дійсно незалежної держави тренд молодих облич продовжив існування, та більше того – набрав обертів. Чого варта Радикальна партія – чорняві та біляві власники мандату зі всіх сторін осяюють великого друга українських коров та за сумісництвом голову політичної сили.

Відтак і Одесі є ким вихвалятись, говорячи про успішний успіх та талановий талант молодої політичної “еліти”. Отже, представляємо вам депутата Одеської обласної ради Віктора Баранського. І хоча одеситам добре знайоме юне обличчя депутата-благодійника, що безперервно виблискує з сотень рекламних білбордів, питаннях його блискавичного успіху та з молодих нігтів заробленого капіталу буквально світяться від білих плям (http://baransky.deputat.net/posobnik-yanukovicha-viktor-baranskij-prikinulsya-bomzhom-zavesiv-svoej-reklamoj-odessu-na-milliony-griven/ ). Щодо біографії політталанту офіційний сайт говорить нам наступне:

“Бизнесмен, меценат, учредитель Благотворительного фонда, депутат Одесского областного совета. Коренной одессит. Вырос, учился, добился успеха и состоялся в жизни в родной Одессе.  …Уже со 2-го курса университета начал работать в порту. Прошел серьезный трудовой путь – от агента в порту и оператора судов до руководителя крупного многопрофильного предприятия. Полученные знания, накопленный опыт, предпринимательский талант и безупречное владение английским языком помогли Виктору Баранскому открыть и развивать новые направления в грузоперевозках, а затем – создать собственный успешный бизнес. … Бизнесмен Виктор Баранский обеспечивает работой и стабильной зарплатой порядка 1 000 сотрудников, из которых 750 – моряки. Они получают высокие зарплаты и могут достойно обеспечивать свои семьи.” Щодо дати народження – 1985 р. – дізнаємось з інших інформ.ресурсів. Отже, на час набуття депутатських повноважень Баранському 30 років.

Безумовно, історія силіконової долини та блискавичні злети міленіалів та молодих креаклів говорять про необмежені можливості для молоді, задіяної в IT, комунікаціях, сфері прикладної науки. Проте як без будь-якого спадку та зв’язків стрімко створити бізнес, пов’язаний з контрабандно-корумпованою митницею Одеси – ось це питання, що не має офіційної відповіді. (Тільки офіційні статки 30-літнього депутата вражають, не кажучи вже про незадекларовані 800 тис. доларів та кошти на рахунках в офшорних Маршалових островах – https://declarations.com.ua/declaration/nacp_8f30a490-9e29-48e5-933e-522b781aa80a?fbclid=IwAR1ayAZeMac1Accmnmvqgk8Z212mQk-W5jJzsIigfcqrrnLsko_5m1lMkz4 , http://baransky.deputat.net/viktor-baranskij-derzhit-pod-podushkoj-800-tys-i-pryachet-aktivy-na-marshallovyx-ostrovax/ ).
capture-20190103-191817
Зазначимо, що депутат Баранський достатньо неприкрито уникає незапланованих зустрічей з журналістами, натомість приймаючи участь виключно у замовних промороликах та телепередачах. Адже відповідати на питання, звідки взялись статки для створення та наповнення благодійного фонду, навіть такому досвідченому “бізнесмену” якось некомфортно. Ба більше, навіть прокоментувати акцію патріотично налаштованих молодиків, що закидали яйцями офіс молодого депутата через антиукраїнську провокацію напередодні 2 травня (https://www.048.ua/news/1457838/v-odesse-separatisty-ustroili-strannyj-flesmob-foto-videohttp://baransky.deputat.net/oppoblokovec-baranskij-pytaetsya-raskachat-yazykovuyu-temu-nakanune-2-go-maya/ ), Баранський не зміг – працівники офісу депутата з журналістами спілкуватись відмовились, закрившись у приміщенні, а представниця прес-служби телефоном повідомила, що інтерв’ю не буде https://www.youtube.com/watch?v=jCLc2B6u48A (з 1-ої хвилини). В цілому ж можна уявити мотиви непублічного представника народу та навіть трохи поспівчувати – хоча офіційний сайт говорить про досконале знання англійської, як бачимо з нечисельних інтерв’ю, російською російськомовному українському депутату висловити свої свіжі прогресивні думки теж достатньо важко. Ще один нарис щодо роботи депутата зробила Думская ТВ – “ В день приёма граждан, депутат облсовета Виктор Баранский сбежал с рабочего места”:

Якщо переглянути коментарі щодо важкою працею зароблених мільйонних статки, то тут депутат щоразу послуговується красномовним “Еее”. Проте більш детально про роботу контрабандиста, відмив нелегальних коштів та зв’язок з колишнім міліціонером з ринку “7-км” Олександром Клешенко, більш відомого як Саша Кашель, що окрім контрабандного перевезення валюти встиг 10 років відсидіти за вбивство – про все це розповіла Українська служба інформації (УСІ) в матеріалі “Виктор Баранский не нашел ответа на вопрос, за какие деньги он содержит благотворительный фонд” – https://www.youtube.com/watch?v=7qukhtkLA-Y,  https://ord-ua.com/2016/11/15/deputat-viktor-baranskij-tak-i-ne-nashel-otveta-na-vopros-za-kakie-dengi-on-soderzhit-svoj-blagotvoritelnyij-fond/ .

Цікаво, що “Благодійний” фонд Віктора Баранського, що з часом перетворився на БФ “За Одессу”, став співорганізатором Чорноморського самміту Асамблеї європейських регіонів (AER). Ще одним “благодійником”, що спонсорував на перший погляд поважний захід, став фонд компаньйона Баранського – опоблоківця Саутьонкова. Начебто важливий міжнародний захід, і гості поважні, адже відкривав самміт екс-президент Франції Ніколя Саркозі власною персоною. Проте, за певних причин, жодного відео промови поважного гостя у ЗМІ так і не з’явилось. В той же час, завдяки деяким присутнім депутатам, суспільство все ж  дізналось про головний меседж проросійського президента на 7-му самміті AER в Одесі (http://culturemeter.od.ua/sarkozi-v-odesse-zajavil-chto-s-rossiej-nuzhno-druzhit-snjav-vse-sankcii-55255/ ,     http://baransky.deputat.net/posobnik-yanukovicha-viktor-baranskij-prikinulsya-bomzhom-zavesiv-svoej-reklamoj-odessu-na-milliony-griven/  ).

Отже, прихована промова Саркозі включала два основні посили Україні та цивілізованому Світові – зняти санкції з Росії, та не пускати Україну та Грузію в НАТО та ЄС.  Цікаво, чи не так?

Відеозвіт щодо проведення самміту згодом з’явився на офіційному сайті Саутьонкова. Якщо уважно переглянути запис, побачимо, що практично всі коментарі дають Баранський та Саутьонков, посилаючись на безіменну “більшість європейських політиків”.

Найцікавіше,  – окрім неприкритої симпатії Саркозі Путіну, звісно, – є деякі завуальовані, проте чітко зрозумілі меседжі Баранського. Так, у ролику з  1 хв.39 сек – https://www.youtube.com/watch?v=F73IDUZkyTI. Він говорить наступне:

“Обсудили укрепление сотрудничества между странами, которые имеют общие границы… Это мнение европейских элит, что необходимо отбрасывать всякие конфликты, всякие недовольства, исходить из прагматичЕСКИХ интересов каждой страны. В данном случае, если мы говорим об Украине, на взгляд – не только наш, но и на взгляд многих европейских представителей, – Украина ДОЛЖНА действовать в своих интересах, а именно ИСПОЛЬЗОВАТЬ свой транзитный логистический ПОТЕНЦИАЛ, КОТОРЫЙ СЕЙЧАС, к сожалению, ПО ВНЕШНЕПОЛИТИЧЕСКИМ ПРИЧИНАМ используется очень мало, а вернее, правильно даже сказать, ВООБЩЕ НЕ ИСПОЛЬЗУЕТСЯ. Из-за этого страна, ее жители несут колосальные финансовые потери, ИЗ-ЗА ЭТОГО СЕГОДНЯ НАШИ ЛЮДИ НАХОДЯТСЯ НА ГРАНИ ВЫЖИВАНИЯ …

pic_7

Отже, що, іншими словами, говорить В.Баранський: 1. конфлікти з судніми державами (РФ) треба відкидати (зняття з Росії санкцій по Саркозі); 2. Україна знаходиться на межі виживання через якісь зовнішньополітичні причини. (Військового вторгення РФ та війни, за Баранським, не існує. Проте існують зовнішньополітичні причини, а саме такі небажані Росією та підконтрольним їм Опозиційним блоком євроінтеграція та робота щодо вступу України до НАТО). Окремо зазначимо, що слова “регіони” – мабуть, улюблена комбінація букв Вікторів українського політикуму – прозвучало кілька десятків разів.

24 травня 2018 р. в офісах ООО «Экотехнолоджи», «Піон 40», «Світанок 30», благодійних фондів «За Одессу!» та «Вільна освіта» співробітниками СБУ були проведені обшуки – https://dumskaya.net/news/sbu-provelo-obyski-na-predpriyatiyah-svyazannyh-085965/ . Так, все це організації, котрі за офіційними документами контролює Віктор Баранський. Також перевірка проходила й в офісах друга по ідеології та політкомпаньйона Віталія Саутьонкова – ТОВ «СТС Шиппінг», «Інбуд», БФ «Сильнее вместе».

Враховуючи достатньо цікаві факти з життя молодого опозиційного таланту та виявлену Службою безпеки зацікавленість його діяльностю, впевнені, що керований з Москви Вітя Баранський не зможе взяти участь у найближчих виборах у Верховну Раду України. Інакше – ганьба, всім нам – ганьба. І плювок на тисячі могил загиблих за Україну героїв.

 

166125

Поділитися статтею