5-мільйонні гойдалки від Одеської міськради з сертифікатами… на ліхтарик

5-мільйонні гойдалки від Одеської міськради з сертифікатами… на ліхтарик

Нещодавно від Департаменту міського господарства Одеської міської ради надійшов лист № 01-69/1433 від 08.01.2019 р. – чергова відписка на черговий запит ГО “Рада громадської безпеки”. Щоправда, цього разу Департамент був змушений надати хоч якісь документи. Додаток з вражаючою, на перший погляд, кількістю документів – 111 аркушів – виявився черговою чиновницькою акцією замилювання очей. Частина документації – 80 аркушів договорів, експертних оцінок та кошторисів на кожну адресу – наразі проходить незалежну експертну оцінку. Решта – 31 аркуш – складають  відомості з ЄДР, які будь-хто може отримати в безкоштовному запиті на офіційному сайти Мінюсту, надані в кількості 2-х зайвих копій (!).

Проте, найбільшу цікавість викликали надані сертифікати, які виявились абсолютно невідповідними, та не містять додаткового роз’яснення щодо відношення до проекту «Dreamland». Після перевірки сертифікату шляхом сканування QR-коду ми виявили, що Департамент надав сертифікати на ліхтарик типу TL911. І ще один цікавий факт: номер сертифікату був закритий.  В той же час, від надання сертифікатів на LED-гойдалки, які протягом місяця РГБ просить надати згідно з Законом “Про доступ до публічної інформації”,  Департамент ухиляється.

 Відповідно нами було направлено до Департаменту черговий запит №ІІ-529, в якому додатком надано повний сертифікат на ліхтарик типу TL911 та поставлені запитання, з якою  метою на запит РГБ  Департаментом було надані не пов’язані з LED-гойдалками сертифікати. Отже, питання щодо безпеки користування російськими гойдалками з сертифікатами на кишеньковий ліхтарик залишається відкритим. 

 

2

1

 

10

 

11

 

 

20170525093908406620

 

21

 

ліхтарик

 

Поділитися статтею