Вибіркова виконавча служба Мінюсту проти громадян України / Турецько-арабська “Агро-Долина” працює попри заборону суду

Вибіркова виконавча служба Мінюсту проти громадян України / Турецько-арабська “Агро-Долина” працює попри заборону суду

Отримали відповідь Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області щодо стану виконавчого провадження відносно порушника ТОВ “Агро-Долина”. Зокрема, повідомляється, що до Овідіопольського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області надходив виконавчий лист № 1540/4171/18 від 14.03.2019, виданий Одеським окружним адміністративним судом про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ТОВ “Агро-Долина”, зупинення виконання робіт до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Зазначається, що стягувачем за вказаним виконавчим провадженням є Державна екологічна інспекція в Одеській області.

Нагадаємо, правова боротьба мешканців смт Великодолинське за підтримки ГО “Рада громадської безпеки” почалась в червні 2018 р – https://rgb-ua.com/zvity/16024/. Порушення прав місцевих громадян були виявлені в сфері незаконного будівництва, а також безперервного шумового забруднення та викидів виробничого бруду в повітря. Після багатомісячної роботи в правовому полі – складання запитів, заяв, проведення мітингів та оприлюднення ситуації через ЗМІ – було винесено два рішення суду:

 

  • 26 листопада 2018 р. – В Окружному адміністративному суді Одеси відбулося судове засідання за позовом (апеляція) ТОВ «Агро-Долина» скасувати рішення про позапланової перевірки Департаментом архітектурно-будівельною інспекцією в Одеській області. Агропідприємство судову апеляцію програло – “ТОВ “Агро-Долина” програла суд проти ДАБІ, що оштрафував порушника за самовільне будівництво майже на 700 тис. грн”  https://rgb-ua.com/zvity/15411

 

  • 12 лютого 2019 р. – П’ятий апеляційний адміністративний суд розглянув цивільну справу за апеляційною скаргою ТОВ «Агро-Долина» на Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 5 жовтня 2018 з позовом Державної екологічної інспекції в Одеській області ТОВ “Агро-Долина” про застосування заходів реагування . Суд постановив апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Долина» задовольнити частково, а саме: «Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 5 жовтня 2018 з справі № 540/4171/18, – змінити, виключивши з його резолютивної частини словосполучення« … дозволу на спеціальне водокористування та … ». В іншому Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 5 жовтня 2018 р. по справі № 540/4171/18 – залишити без змін. »- http://reyestr.court.gov.ua/Review/79785034

 

Окремо варто зазначити, що відповідь Управляння юстиції в Одеській області містить наступне: “10.04.2019 р., керуючись пунктом 7 частини четвертої статті 4 Закону, державним виконавцем відділу прийнято рішення про повернення виконавчого документу стягувачу без прийняття до виконання”. Отже, рішення українського суду, що предписує припинення робіт підприємства ТОВ “Агро-Долина”, яке щоденно здійснює екологічний геноцид громадян України, не є підставою для належної роботи української виконавчої служби? Резюмуючи, нагадаємо, що засновником ТОВ «Агро-Долина» (ЄДРПОУ 38794412) є компанія ТРАНС-АТЛАНТІК ГРУП ДМСС (Адреса засновника: ДУБАЙ, ДЖУМЕЙРА ЛЕЙКС ТАУЕРС, ДІЛЯНКА JLTE-PH2-BB1, МАЗАЯ БІЗНЕС АВЕНЮ ВВ1, ОФІС №2221-В, ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ), кінцевими бенефіціарами є ХАКАН БАХЧЕДЖИ, ВАТАН ОНУР (Туреччина, Об’єднані Арабські Емірати), а так зване кришування здійснював кадирівський емісар Халід Мусаєв. Про це ми раніше повідомляли у матеріалах  Звернення Голові Одеської обласної державної адміністрації Степанову та Заступнику голови Одеської обласної державної адміністрації стосовно ТОВ “Агро-Долина” від 7.02.2019 р. ,   Як привести судові решення по агрогеноциду ТОВ «Агро-Долина» в дію? / Листи Президенту та прем’єр-міністру від 23.02.2019 р.

 

12

Поділитися статтею