Військова прокуратура розслідує організацію контрабанди веронських картин високопосадовцями Держприкордонслужби

Військова прокуратура розслідує організацію контрабанди веронських картин високопосадовцями Держприкордонслужби

Отримали відповідь Генеральної прокуратури на заяви ГО “Рада громадської безпеки” від 25.04.2019 р. щодо  спецоперації,  організованої ФСБ РФ проти України шляхом так званої Веронської історії.

Нагадаємо, надана правоохоронцям інформація стосується про спільної спецоперації ФСБ РФ, кримінального авторитета Х.Мусаєва та чиновників високих рангів у лавах Держприкордонслужби ( https://rgb-ua.com/zvity/16207/ ). Зокрема, в заяві та попередніх зверненнях РГБ надавались відомості, що в Одесі діє організоване злочинне угрупування, очолюване Мусаєвим Халідом Абдулвахитовичем. Правоохоронцям була нада зібрана інформація, що сигналізує про протиправні дії вищезазначеної особи, факти шантажу/ залякування / нападів на громадян, держслужбовців та бізнесменів Одещини, погрожуючи розправою ОЗУ та Кадирова.

Отримана інформація стосовно пограбування музею Кастельвеккіо (Верона, Італія), викрадення 17 коштовних картин (Рубенса, Пізанелло, Карото, Тінторетто, Мантен’ї) та окремих деталей ворожої спецоперації, Генпрокуратура передала отримані відомості Військовій прокуратурі Південного регіону задля ініціювання досудового розслідування за фактом можливої причетності посадовців Держприкордонслужби до контрабандного переміщення через державний кордон України культурних цінностей.

 

 

60817374_360540441249420_1677793257234366464_n (1)

Поділитися статтею