Благодійність Баранського підкуповує виборця / Заяви президенту та ДБР

Благодійність Баранського підкуповує виборця / Заяви президенту та ДБР

Громадська організація «Рада Громадської Безпеки» раніше направляла відомості щодо незаконних схем, пов’язаних з Благодійним Фондом “За Одессу” депутата Одеської обласної ради Віктора Сергійовича Баранського (код ЄДРПОУ 37137310 ). Зокрема,  направлені заяви Голові СБУ / Начальнику Управління СБУ в Одеській області (вих. № II-538 від 01.02.2019 р., вх. № 65/20/1115 від ) та Генеральному прокурору України / Прокурору Одеської області (вих. № II-537 від 01.02.2019 р., вх. № 492 від 04.02.2019 р.). Головним слідчим управлінням СБУ заяву надіслано до Слідчого відділу УСБУ в Одеській області.

 

 Нагадаємо, так званий благодійний фонд використовується для підкупу виборців та легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом. Зокрема, наповнення фонду коштами здійснюється через 8 компаній за керівництва/засновника Баранського Сергія Михайловича – батька депутата. 5 з пов’язаних компаній були закриті в 2018 р., а одна них зареєстрована на Маршаллових островах.  

 

 Нам стало відомо, що на рахунках БФ “За Одессу” акумулюються нецільові надходження, що також використовуються для організації різних проросійських акцій, спонсорування сепаратизму тощо. Також в ЗМІ є інформація щодо відмивання фондом коштів, отриманих оточенням Баранського В.С. від контрабанди валюти, зброї та наркотичних речовин. Надаємо перелік пов’язаних з Баранським С.М. компаній:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІНТЕГРОВАНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ СЕРВІС;   ЄДРПОУ 35768641 . Засновники компанії: ТАРАСОВ В.Л., Баранський С.М.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МРІЯ 20;   ЄДРПОУ 34443620; Засновник Баранський С.М., Дубовик С.О.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЧАЙКА ЕЙДЖЕНСІ;  ЄДРПОУ 31795603; Засновники компанії: Баранський С.М., ТАРАСОВ В.Л. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВИДПОВИДАЛЬНИСТЮ ЮРИДИЧНА ФИРМА ДИАС;  ЄДРПОУ 25414719 ; Засновники компанії: Баранський С.М., Єрмолаєв Ю.В.  Діяльність припинено.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АЙ СІ УКРАЇНА ;    ЄДРПОУ 35991585 ; Керівник Баранський С.М.; Засновники компанії:  ІНДАСТРІЕЛ КЕРРІЕРЗ ІНК. Адреса засновника: 12121, ОСТРІВ АДЖЕЛТЕЙК, М.МАДЖУРО, ТРАСТ КАМПЕНІ КОМПЛЕКС, МАРШАЛЛОВІ ОСТРОВИ. Діяльність припинено.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Ю ЕМ СІ ЕС КО ЛТД ;  ЄДРПОУ 20984719; Засновники компанії: Андріца Г.В, Баранський С.М.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ОНІКС КО ЛТД ; ЄДРПОУ 32895035 ;  Засновники компанії: Андріца К.Г., Баранський С.М.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДІАС КО ЛТД ;  ЄДРПОУ 22457214 ; Засновники компанії: Андріца Г.В, Баранський С.М.  Діяльність припинено.
Також звертаємо вашу увагу на той факт, що В.Баранський створив схему підкупу голів ОСМД Київського району Одеси задля незаконної агітації/підкупу виборців. Про висування в народні депутати України начебто мешканцями Київського району В.Баранський вже заявив через свою кишенькову газету “Правда за Одессу”. Як зазначається в спецвипуску № 4 (4.06.2019) вищезазначеної газети, “около 30 тысяч одесситов уже получили адресную помощь” (стор.3).
Окремої уваги заслуговує антиукраїнська діяльність В.Баранського в культурній сфері Одеси. Зокрема, разом з депутатом від Оппоблока Саутьоковим депутат В.Баранський намагається втрутитись в культурне життя міста та усунути директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда з посади. Наголошуємо, що саме за рік діяльності О.Ройтбурта в музеї було здійснені ефективні заходи з оновлення, реставрації, залучення відвідувачів, впізнаваності музею. Як повідомляють експерти, кількість відвідувачів збільшилась в декілька разів. В той же час, відбуваються постійні провокації В.Баранського з метою усунення директора Ройтбурда – відомого митця, почесного одесити та громадянина з твердою громадянською позицією, який не дозволяє проросійським/корупційним силам втрутитись в життя музею зі 120-річною історією.

 

  

Враховуючи незаконну діяльність фонду Баранського В.С. БФ “За Одессу” та діяльність компаній, пов’язаних з Баранським С.М., ГО  «Рада Громадської Безпеки» також направляла лист № II-527 від 03.01.2019 до ГУ ДФС в Одеській області. Проте, посилаючись на ст.17, ст.21 Податкового Кодексу України, вищезазначений орган відмовив нам  у наданні інформації щодо надходження фінансування Благодійного Фонду “За Одессу” (до 2017 року БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ВІКТОРА БАРАНСЬКОГО”) протягом 2010 – 2018 рр. (Додаток на 3-х арк.)

 

Враховуючи вищезазначену інформацію, а також відсутність належної реакції та виконання обов’язків з боку правоохоронних, виборчих органів просимо вас:

1.Ініціювати перевірку надходжень та видатків Благодійного Фонду “За Одессу” (до 2017 року БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ВІКТОРА БАРАНСЬКОГО”) протягом 2010 – 2018 рр., та протягом 2019 р.

 

2.Відкрити провадження за ст. 110-2 КК України “Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України”.

 

3.Вжити заходів задля припинення підкупу виборців та недопущення недоброчесного кандидата в народні депутати України до позачергових виборів у Верховну Раду України.

 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

 

Поділитися статтею