“Кришована Мусаєвим “Агро-Долина” – порушник. Але закрити ми її не можемо. А вы держитесь там” Ваше Міністерство екології

“Кришована Мусаєвим “Агро-Долина” – порушник. Але закрити ми її не можемо. А вы держитесь там” Ваше Міністерство екології

Державна екологічна інспекція України на доручення Міністерства екології та природних ресурсів надіслала відповідь щодо вжитих заходів стостовно порушника екологічного законодавства ТОВ “Агро-Долина”. Зокрема, лист містить інформацію, якою ми володіємо по міри просування судових розглядів та в повному обсязі з моменту отримання листа Державної екологічної інспекції в Одеській області № 1591/02 від 29.05.2019 р. – https://rgb-ua.com/zvity/16342/ .

Зазначимо, що наразі відкритим залишається питання, яким чином Мінекологія та профільна Інспекція впливатимуть на процес ігнорування Овідіопольським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області виконувати постанову суду щодо припинення роботи підприємства-порушника. Нагадаємо, Овідіопольська Виконавча служба отримала заяву Державної екологічної інспекції в Одеській області про примусове виконання виконавчого листа по справі №1540/4171/18, виданого 14 березня 2019 року Одеським окружним адміністративним судом, та повернула виконавчий документ стягувачу без прийняття до виконання. На думку державного виконавця з Овідіополя (ПІБ не повідомляється) та Заступника начальника управління з питань державної виконавчої служби/начальника управління Д.М. Гумуржи, що ймовірно підкріплені аргументами кришувальника Халіда Мусаєва, виданий Одеським окружним адміністративним судом виконавчий лист не відповідає вимогам ст.4 ЗУ “Про виконавче провадження” (!) – https://rgb-ua.com/zvity/16224/ . Згодом Інспекція повторно звернулась до суду, та 4 червня 2019 р. Одеський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував повідомлення про повернення виконавчою документа стягувачу без прийняття до виконання від 10.04.2019 р. за заявою Державної екологічної інспекції в Одеській області щодо прийняття до виконання виконавчого листа по справі №1540/4171/18, виданого 14.03.2019 р., а також зобов`язав Овідіопольську Виконавчу службу повторно розглянути заяву Державної екологічної інспекції в Одеській області про примусове виконання виконавчого листа по справі №1540/4171/18.  

Сьогодні, 4 липня, рівно місяць минув з моменту повторного рішення суду з зобов’язанням Овідіопольської Виконавчої служби реалізувати заходи відносно порушника ТОВ “Агро-Долина”, що прописані у виконавчому листі. Проте жодних заходів зупинки шкідливого підприємства так і не здійснено. Отже, нам й досі не зрозуміло, навіщо в Україні працюють міністерства, навіщо з бюджету виплачуються високі заробітні плати чиновникам, навіщо роздуті бюрократичні штати просиджують в столиці штани, якщо Міністерство екології та природних ресурсів протягом року правової боротьби громадян та виграшу справи в судах так і не спромоглося знайти важелі впливу на  Турецько-арабську “Агро-Долину” (https://rgb-ua.com/zvity/16224/), що 365/24/7 отруює громадян України. Навіщо??!

 

1

2

 

3

 

4

 

 

 

 

Поділитися статтею