Фікція роботи габаритно-вагових комплексів на трасі Київ-Одеса / Інформуємо Президента

Фікція роботи габаритно-вагових комплексів на трасі Київ-Одеса / Інформуємо Президента

Доводимо до відома Президента надзвичайну ситуацію, що склалась на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса внаслідок неналежного використання стаціонарного та пересувного габаритно-вагових комплексів в районі КПП “Дачне”.

 

Починаючи з 15 липня 2019 р. Служба автомобільних доріг в Одеській області усува від роботи ДП “Одеський облавтодор” на пунктах ГВК на автомобільній дорозі загального користування державного значення  М-05 Київ-Одеса, км 450+500 (праворуч, ліворуч) у зв’язку із закінченням між САД в Одеській області та ДП “Одеський облавтодор” дії договору № 38У від 12.12.2017 р. У листі № 03-1888/12 від 15.07.2019 р., адресованого Начальнику управління Укртрансбезпеки в Одеській області Талала С.М., також йдеться про прохання Начальника САД в Одеській області Вариводи О.М. з 15 липня 2019 р. забезпечувати постійну роботу вищевказаних стаціонарних пунктів ГВК  управлінню Укртрансбезпеки в Одеській області. 

 

Варто зазначити, що в розпорядженні управління Укртрансбезпеки в Одеській області знаходиться пересувний комплекс ГВК, який наразі знаходиться на проїжджій частині автомобільної дороги  М-05 Київ-Одеса біля посту поліції КПП “Дачне”. В той же час, з протоколу № 8 від 24.06.2019 р. засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху під головуванням Шаталової С.М. (В.о. голови ООДА) відомо, що управлінню  Укртрансбезпеки в Одеській області рекомендовано ефективно використовувати пересувний комплекс ГВК та не дублювати функції стаціонарного комплексу ГВК. 

 

Таким чином, за 3 тижні до припинення роботи Служби автомобільних доріг в Одеській області на стаціонарному комплексі ГВК автомобільної дороги  М-05 Київ-Одеса біля посту поліції КПП “Дачне”, В.о. голови ООДА Шаталова С.М. дає місяць для припинення роботи пересувного комплексу ГВК автомобільної дороги  М-05 Київ-Одеса біля посту поліції КПП “Дачне” – з метою начебто усунення дублювання. Проте, очевидно, що такі заходи чиновників всіх вищезазначених державних органів фактично призвели до зупинки габаритно-вагового контролю з 15 липня 2019 р.,

 

Дії начальника САД в Одеській області Вариводи О.М.  свідчать або про приховування інформації від обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху про заплановане припинення роботи стаціонарного комплексу ГВК з 15.07.2019 р., або про змову з в.о. голови ООДА Шаталовою С.М. 

 

Наголошуємо, що протягом року, а особливо в період збору врожаю, через КПП “Дачне” автомобільною дорогою загального користування М-05 Київ-Одеса за день проходять тисячі вантажівок. Практично весь великогабаритний транспорт суттєво перевантажений, що здійснює руйнівний вплив на дорожне покриття. В той же час нереагування на перевищення норм вантажу великогабаритних ТЗ з боку САД в Одеській області приносить нелегальний дохід у вигляді хабарів. Протягом декількох останніх років діяла схема САД в Одеській області, коли під час зважування вантажівки (дозволена вага 40 т) обиралась опція “контейнеровоз” (допустима вага 44 т), за що отримувався хабар від 800 до 1000 гривень. Після 24 червня 2019 р., коли фактично комплекс ГВК перестав працювати, була впроваджена нова схема – без зважування за кожен контейнеровоз логістичні брокери сплачують від 800 до 1000 гривень.  Таким чином, за один календарний день мільйони гривень у вигляді хабарів отримують організатори схеми, що паралізує роботу комплексу ГВК.   

 

Нагадаємо, що під час наради з питань розвитку морських портів 13 липня 2019 р. щодо ситуації з габаритно-ваговим контролем вам доповідала в.о. голови ООДА Шаталова Світлана Миколаївна. “У мене просто ще є дуже важлива проблема, надзвичайно важлива. Це стосється дорожньою інфраструктури і турбує всіх без виключення мешканців, – і громадян, і бізнес-спільноту. Це питання габаритно-вагового контролю на наших дорогах.  Скоро книжку можна буде написати, як беруться хабарі Укртрансбезпекою. Це тими людьми, які відповідають за збереження цих доріг. І ми можемо вкладати мільярди коштів в інфраструктуру, але фактично відсутній на сьогодні контроль за перевантаження. Володимире Олександровичу, факт, останній: два тижні тому спіймали автівку – 202 тони. 202 тони! Я вже не розумію, яким чином асфальт розплився там. Як може такий монстр, з жахом уявляю, як він може пересуватися взагалі автомобільним шляхом. Засоби масової інформації пишуть про встановлення такси в 1000 гривень за проїзд перевантажених автомобілів. За тисячу гривень продається наша дорога!”

“Дякую, Світлано Миколаївно, вирішимо це питання” – відповідає Президент. “У мене пропозиція, конструктивна. Я пропоную, прошу вас, шановний Володимир Олександрович, розглянути питання, можливо, на черговому засіданні Ради національної безпеки і оборони, – я всю цю ситуацію описала в листі і ми передали це ще на минулому тижні. І друге, я би попросила вас, при формуванні майбутньої коаліційної угоди внести питання збереження автомобільних шляхів, габаритно-вагового контролю як першочергове і невідкладне. ” 

 

Проте Шаталова С.М. не зауважила, що до 15 липня 2019 р. не Укртрансбезпека, а підрядчики Служби автомобільних доріг в Одеської області обслуговували стаціонарний комплекс ГВК. Ми не будемо коментувати, чому чиновниця надала викривлену інформацію Президенту, але факт залишається фактом. 

 

        

 

Враховуючи вищезазначене, стратегічне значення автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса та нагальність реагування на ситуацію зі станом дороги загального користування громадян, просимо Вас:

 

  •  ініціювати розслідування за фактом фактичної зупинки комплексу ГВК біля КПП “Дачне” на автомобільній дорозі загального користування М-05 Київ-Одеса 

 

  •   про вчинені заходи  повідомити згідно чинного законодавства в максимально стислий термін

 

Додаток: Протокол № 8 від 24.06.2019 р. засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху (2 аркуші); листі начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області  № 03-1888/12 від 15.07.2019 р. 

 

 

20

 

21

 

22

 

10

 

11

 

12

Поділитися статтею