Портнов – тіньовий прокурор України? / Заяви Генпрокурору Рябошапці та Голові СБУ Баканову

Портнов – тіньовий прокурор України? / Заяви Генпрокурору Рябошапці та Голові СБУ Баканову

Вважаємо за необхідне терміново звернутись до Генерального прокурора та Голови СБУ з пропозицією ретельно проаналізувати діяльність екс-регіонала Андрія Володимировича Портнова, який після втечі у Росію у 2014 р. повернувся 19 травня 2019 року в Україну. Нагадаємо, вищезазначена особа тиражує в публічних дописах зміст, що повторює пропагандистську лінію країни-окупанта РФ. В заявах Андрія Портнова постійно звучать заклики до переслідування та зведення рахунків з попередньою владою, а також з активними представниками українського суспільства, що не підтримують колаборантів часів Януковича та сучасних кремлівських посіпак.

Окремо варто зазначити, що А.Портнов публічно надає вказівки Державному бюро розслідувань, хоча не має на це жодних повноважень. Зокрема, на проросійському сайті Страна.юа цитують Портнова у статті “Портнов дал ключ, как ГБР установить виновных в бойне 2 мая в Одессе”, що починається наступним чином: “Известный юрист Андрей Портнов, который выступил заявителем в уголовном производстве, открытом ГБР против экс-спикера парламента Андрея Парубия по мотивам трагических событий в Одессе 2 мая 2014 года, направил в Госбюро расследований свое предложения по первоочередным следственным действиям.” (Джерело https://strana.ua/news/219735-delo-protiv-parubija-portnov-predlozhil-hbr-plan-sledstvennykh-dejstvij-v-proizvodstve-o-trahedii-v-2-maja-odesse.html) . Тобто юрист президента-зрадника тепер вирішив бути тіньовим генпрокурором України, давати вказівки державним органам та обслуговувати реванш?

Наразі діяльність А.Портнова в інформаційному полі України з кожним днем все більше схожа на чергову спецоперацію ФСБ. В той же час, є абсолютно аморальною та антиукраїнською поведінка А.Портнова особливо в аспекті порад щодо розслідування подій 2 травня 2014 р. в Одесі, адже саме регіонали та Андрій Портнов зокрема привели “русский мир” в Україну – спочатку з захопленням Криму, Донецьку, Луганську та невдалою спробою захоплення Одеси, а згодом і з великою неоголошеною російсько-українською війною. Завтра цей знов прибулий колаборант буде закликати відпускати з тюрем російських терористів та судити добровольців-захисників?

Нагадаємо, що проти Портнова було порушено низку кримінальних справ, багато з яких він виграв у суді. 2018 року слідчі України почали розслідування причетності Портнова до анексії Криму, СБУ порушило справу за статтею «державна зрада».

Отже, враховуючи вищезазначене, просимо:

1. Провести розслідування слідчих дій відносно Андрія Портнова, які свідомо могли саботуватись Генеральною прокуратурою України в 2014-2018 рр.

2. З’ясувати, цей саботаж був наслідком халатності чи спланованими заходами узгодженими з ФСБ.

3. Провести розслідування, пов’язане з впливом Андрія Портнова на судову систему України.

4. З’ясувати ступінь його участі в проекті ФСБ, пов’язаного з поверненням та легалізацією колишніх регіоналів в Україні з метою дестабілізації вже діючої влади.

 

 

 

10

 

 

 

 

 

20

 

30

 

40

 

Нагадаємо,  після скандального поновлення А.Портнова на посаді в Київському національному університеті та подальшої хвилі студентських протестів, 20 червня одіозного юриста звільнили з КНУ.

 

original

image_originals (1)

image_originals

image_originals (2)

Поділитися статтею