Волю незаконно ув’язненій Ірині Паровик – крайній в справі “Токіо Стар”

Волю незаконно ув’язненій Ірині Паровик – крайній в справі “Токіо Стар”

1 жовтня за ініціативи голови ГО “Рада громадської безпеки” пройшов пікет біля Одеської обласної державної адміністрації, спрямований привернути увагу до судилища над адміністратором згорілого готелю “Токіо Стар”.

Нагадаємо, в результаті так званого розслідування підозру за ч.2 ст 270 КК України окрім счпіввласника Вадима Чорного згодом оголосили неоформленому адміністратору Ірині Паровик. При цьому жінка ані за документами, ані за службовими зобов’язаннями не відповідала за пожежну безпеку. В той же час так зване слідство поліції та прокуратури призвело до того, що головний інженер готелю протягом місяця з моменту трагедії 17 серпня 2019 р. жодним чином не фігурував у справі. Таким чином правоохоронці дали змогу головному інженеру Генсу Ігорю Іллічу уникнути відповідальності – за неофіційною інформацією він переховується в Ізраїлі. Підозра Генсу І.І. була оголошена тільки через місяць після страшної пожежі, що забрала життя дев’ятьох людей – 8 громадян України та 1 громадянки Австралії.

Чоловік Ірини Андрій Паровик розповів, що протягом двох тижнів, поки його дружина знаходиться в слідчому ізоляторі, жодних слідчих дій з нею не проводилось. Також чоловік зазначив, що Ірина після відхилення судом апеляції знаходиться у вкрай важкому психологічному стані – несправедливі звинувачення, неможливість бачитись з малолітніми дітьтми та чоловіком, відмова у відпущенні під заставу або на поруки депутатів даються взнаки.

 

 

Біля ООДА зібрались активісти РГБ,  небайдужі одесити, друзі Ірини Паровик. До громадськості вийшли представники обладміністрації на чолі з виконуючи обов’язки директора Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ООДА Семків Ігор Володимирович.  Чиновник розповів, що існує створена за наказом Кабінету міністрів комісія з приводу пожежі в готелі “Токіо Стар”, яку очолює заступнтк голови Одеської ОДА Віталій Свічинський. В ході діалогу Семків запевнив, що найближчим часом, а саме 3 жовтня, пройде засідання комісії за участі громадськості та журналістів. Зі свого боку голова РГБ Марк Гордієнко звернувся до представників поліції та прокуратури, котрі безпосередньо приймали рішення про вжиття запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, з вимогою бути присутніми на комісії та терміново переглянути неправомірні рішення відносно затримання Ірини Паровик.

 

 

71852239_389995315014125_5237395189324054528_n

 

10

 

155

Поділитися статтею