За рік статки заступника мера Одеси Орловського збільшились на мільйон, а дружина отримала в подарунок 500 тисяч / Про це декларант мав повідомити НАЗК

За рік статки заступника мера Одеси Орловського збільшились на мільйон, а дружина отримала в подарунок 500 тисяч / Про це декларант мав повідомити НАЗК

 ГО “Рада Громадської Безпеки” провела порівняльний аналіз, використовуючи інструменти сайту https://declarations.com.ua/ , декларацій за 2015-2018рр. Першого заступника Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орловського Анатолія Йосиповича. Порівняльний аналіз показав, що згідно “Доходи та грошові активи VS витрати та зобов’язання” в 2018р  грошові активи зросли більш ніж на 673 тис.грн., а дохід зріс на 875тис.грн в порівнянні з 2017р., витрати – 682,231грн. 

В 2018р дохід декларанта збільшився на 466 тис.грн, а загальна сума подарунків склала 500тис.грн, дохід родини збільшився на 409 тис.грн. 

                     Відповідно до ч.2 ст.52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Станом на  01.01.2018 по 31.12.2018 року мінімальна заробітна плата в Україні складала 3723,00 грн,   50 мінімальних заробітних плат відповідно – 186 150 гривень. 

      У зв’язку з тим, що Орловський А.Й. є посадовою особою органу місцевого самоврядування, посада якої віднесена до третьої категорії й є першим заступником Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради й здійснює координацію діяльності комунальних підприємств, які здійснюють діяльність за рахунок бюджетних коштів, просимо вас:

  1. Прийняти цю заяву до розгляду Національним агентством з питань запобігання корупції;
  2. Здійснити перевірку фактів, викладених у цій заяві;
  3. Здійснити перевірку правомірності отримання Орловською М.В (дружина) подарунку в грошовій формі в розмірі 500тис.грн
  4. Здійснити перевірку доходів, які в значній мірі зросли в 2018р.

 

Орл-1

 

Орл-2

 

Орловский-в-НАЗК

Поділитися статтею