Запит РГБ щодо непрозорих закупівель КП “Теплопостачання м. Одеси” на 234 млн спровокував “хворобу Орловського” (ВІДЕО)

Запит РГБ щодо непрозорих закупівель КП “Теплопостачання м. Одеси” на 234 млн спровокував “хворобу Орловського” (ВІДЕО)

7 листопада ГО «Рада Громадської Безпеки» провела  пікет на Думській площі з метою привернення уваги до роботи Виконавчого комітету Одеської міської ради. Зокрема, питання громадськості викликані протизаконними діями при розподілі бюджетних коштів першого заступник Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орловського Анатолія Йосиповича (https://rgb-ua.com/zvity/16986/).

Нагадаємо, експерти РГБ проаналізували закупівлі комунального підприємства “Теплопостачання міста Одеси” та укладені за результатами закупівель договори на загальну суму  234 651 398.43  гривень. Виявилось, що Замовник торгів  КП “Теплопостачання міста Одеси” оприлюднив Договори з переможцем тендерів ТОВ “Стройспецтехника” без Додатків, що суперечить  законодавчим нормам та вимогам до Тендерної документації. Зокрема, відсутність Додатків до договорів означає 

  • відсутність Графіку виконання робіт;
  • відсутність  Плану фінансування;
  • відсутність  Договірної ціни;
  • відсутність  Дефектного акту.

Як результат, відсутність повної документації унеможливлює перевірку цільового використання бюджетних коштів, створює непрозоре середовище, зручне для реалізації корупційних схем, а також викликає запитання одеситів.

Про пікет Одеська міська рада була поінформована заздалегідь, заявою від 6 листопада 2019 р. Можливо саме тому 7 листопада Анатолій Орловський раптово взяв лікарняний. Про подальші дії чиновника ми повідомлятимемо й надалі. Адже після одужання Анатолій Йосипович повинен буде пояснити, куди зникли Додатки до договорів на бюджетні 234 мільйони гривень.

 

 

75521668_582935709113094_364035840256507904_n

 

 

Поділитися статтею