“Агро-Долина” як обличчя тотальної корупції / Четверте звернення до нового голови ООДА Куцого

“Агро-Долина” як обличчя тотальної корупції / Четверте звернення до нового голови ООДА Куцого

https://www.facebook.com/markgordienko1968/videos/2283016101810691/

Вчергове, вчетверте(!), звертаємося до Голови Одеської обласної державної адміністрації Куцого М.В. з приводу діяльності підприємства-злочинця, такого собі осередка українсько-турецької агромафії, зернопереробного заводу «Агро-Долина», розташованого в смт Великодолинське Овідіопольського району Одеської області за адресою вул. Станційна 58А.

    Ситуація полягає в тому, що завдяки квітучій корупції та тотальній продажності держслужбовців уповноважених контролюючих установ виявилося неможливим виконання рішення суду щодо закриття заводу, який вже протягом більше ніж 5 років тероризує мешканців Великодолинського, знищує все живе навколо себе, отруює повітря та життя місцевого населення, засипає домівки та присадибні ділянки мешканців небезпечними для здоров’я зерновими відходами та хімікатами протравки, супроводжуючи  це все цілодобовим, зашкалюючим за всі межі розуміння грохотом, чутним в радіусі кількох кілометрів 24/7 без перерви на свята, вихідні та навіть вночі, доводячи людей, особливо дітей  до всіляких хвороб та нервових розладів

   Місцеві жителі роками зверталися до всіх існуючих інстанцій – від місцевих депутатів та голови сільради Граба до екологічної служби та безпосередньо особисто голови облдержадміністрації. На третьому році своїх відчайдушних спроб самотужки вирішити цю проблему, знесилені та розчаровані боротьбою з мафією, мешканці селища звернулись по допомогу в нашу організацію. С того моменту вже майже ДВА РОКИ ми намагаємось всі разом розвернути нашу місцеву владу обличчям до закону і до людей! 

       Керуючись колективними заявами мешканців Великодолинського, було ініційовано судовий процес. З рішенням  про закриття підприємства можна ознайомитися у вільному доступі. Суд постановив ЗУПИНИТИ ДІЯЛЬНІСТЬ підприємства. Але! Корупція в виконавчих службах не дає можливості виконати законну ухвалу іменем України! 

Нагадаємо:

  1. Рішення суду за позовом Державної екологічної інспекції в Одеській області ТОВ «Агро-Долина» про застосування заходів реагування: “Зупинити виконання робіт та/або надання послуг ТОВ «Агро-Долина»  до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.” (Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 5 жовтня 2018 р.; Рішення П’ятого апеляційного адміністративного суду від 12 лютого 2019 р.)
  2. Рішенням суду відмовлено ТОВ «Агро-Долина» у скасуванні рішення ДАБІ в Одеській області щодо проведення позапланової перевірки. ТОВ «Агро-Долина» оштрафована за самовільне будівництво майже на 700 тис. грн”  (Рішення Окружному адміністративному суді Одеси від 26 листопада 2018 р.)
  3. Виконання рішень суду САБОТУЄТЬСЯ Овідіопольським районним відділом державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Одеській області та  Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області.   Перевірки та коміссії виявляються заздалегідь неефективнимичлени цих комісій, попереджаючи адміністрацію заводу про час перевірок  надають цим можливість керівникам тимчасово, на час “перевірки” вимкнути виробництво, чи навіть не виїжджаючи на місце і проводячи “перевірку” по дзвінку та на папері, та, логічно, надають не відповідаючу дійсності докуметацію та висновки стосовно ДІЮЧОГО ПІДПРИЄМСТВА, стверджуючи що завод не працює, що є нахабною зухвалою брехнею.  Державній екологічній інспекції в Одеській (далі – Інспекція) області навіть довелось звертатись до суду, щоб Овідіопольська виконавча служба прийняла виконавчий лист до виконання (!) (Рішенням Одеського окружного адміністративного суду визнано протиправним та скасовано повідомлення про повернення виконавчого документа стягувачу без прийняття до виконання від 10.04.2019 р. Постановлено прийняти до виконання виконавчого листа по справі № 1540/4171/18 та зобов’язати Овідіопольську Виконавчу службу прийняти до виконання виконавчий лист по справі № 1540/4171/18 ).
  4. Після поновлення виконавчого провадження Овідіопольський районний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Одеській області фіктивно виконав рішення суду та закрив справу.  
  5.  Поліція на виклики потерпілих мешканців не реагує, відмовляючи їм у відновленні законних прав на відпочинок, на свіже повітря, на тишу,  на збереження здоров’я тощо. Навіть більше, здійснює охорону заводу від місцевих жителів у максимально хамський та відверто принизливий спосіб. 
  6. Відновлення виконавчих  проваджень саботується також ДАБІ. Нам стало відомо про відверту корупцію серед службовців ДАБІ, які, за нашою інформацією, були підкуплені представниками “Агро-Долини”, та вступивши в злочинну змову, навмисно перешкоджаючи виконанню закону відносно підприємства-агро-терориста «Агро-Долина»,  свідомо не передали до виконавчої служби акти про штрафи, чим спричинили шкоду державі (!) розміром мінімум 700 тисяч гривень. Також нам стало відомо, що підприємство «Агро-Долина» отримало дозвіл на будівництво в Києві – у центральному органі ДАБІ.
  7. Суддя Одеського окружного адміністративного суду  Л.М. Токмілова вирішила скасувати всі виконавчі провадження про порушення : “Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю АГРО-ДОЛИНА до Овідіопольського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області про скасування постанов державного виконавця – задовольнити.”

 

 Враховуючи вищезазначене, наполегливо просимо: 

  1. Розібратися з суцільною корупцією в державних органах Одеської області на прикладі підприємства «Агро-Долина», яке не дивлячись на рішення суду продовжує свою діяльність, отруюючи людей, серед яких чимало маленьких дітей,  навколишнє середовище та створює неконтрольований шум, що доводить до відчаю та нервових розладів жителів кількох вулиць , житлові будинки та присадибні ділянки яких розташовано в беспосередній небеспечній  близькості
  2.  ТЕРМІНОВО провести перевірку та накласти штрафи на підприємство

 

77386703_1010419819308848_2202995851192696832_n

 

74568345_705847453240040_7254752082853363712_n

 

 

76732188_2721884001167243_3426470525872898048_n

Поділитися статтею