Глибоководний випуск, афера Одеської філії ФСТ “Динамо”, “Агро-Долина”, трагедії в готелі “Токіо Стар” та Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я / Як просувається розслідування резонансних справ?

Глибоководний випуск, афера Одеської філії ФСТ “Динамо”, “Агро-Долина”, трагедії в готелі “Токіо Стар” та Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я / Як просувається розслідування резонансних справ?

Сьогодні у будівлі Прокуратури Одеської області відбулась зустріч з Начальником відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Прокуратури Одеської області Гудзенко щодо резонансних справ, а саме з наступних приводів:

– затягування розслідування справи “глибоководного випуску “ та дій Руслана Тарпана у цій справі;

– розслідування афери Одеської філії ФСТ “Динамо” та протизаконного будівництва за адресою м.Одеса, Французький бульвар  1/5;

– розслідування протизаконної роботі ТОВ “Агро-Долина” у смт.Великодолинське;

– проведення розслідувань кримінальних справ щодо бездіяльності та халатності працівників ДСНС у резонансних трагедіях в готелі “Токіо Стар” та Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я.

У ході зустрічі представники ГО «Рада громадської безпеки» отримали відповіді щодо вищезазначених розслідувань.

  1. Стосовно кримінального провадження по глибоководному випуску. У цій справі 9 фігурантів, 7 особах обвинувальні акти направлені до суду і розглядаються по суті. Ще один фігурант знайомиться з матеріалами кримінального провадження, об’єм якого близько 300 томів. Також нам повідомили, що Руслан Тарпан у розшуку.
  2. Стосовно розслідування афери Одеської філії ФСТ “Динамо” нам повідомили, що за нашою заявою порушено два кримінальних провадження за ст. 356 (Самоправство) та ст. 197-1 ч.2 (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво). Розслідуванням займається Приморський районний відділ поліції, процесуальне керівництво здійснює Одеська місцева прокуратура №3, Прокуратура Одеської області здійснює контроль.
  3. Розслідування протизаконної роботі ТОВ “Агро-Долина” у смт.Великодолинське відновлено. Кримінальну справу відновили 26 вересня 2019 року.
  4. Щодо пожежі в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я, як і по «Токіо Стар» порушено два кримінальних провадження. Одне щодо бездіяльності та халатності працівників ДСНС (ст. 367 ККУ), інше стосовно посадових осіб і розслідується різними органами. На даний час триває проведення будівельно-технічної експертизи доказу вини пожежних. Стосовно провадження порушеного проти посадових осіб відомо про проведення пожежно-технічної експертизи.

Поділитися статтею