Заборонити російському “коментатору” Дня жалоби Моргенштерну в’їзд в Україну / Заява голові СБУ Баканову

Заборонити російському “коментатору” Дня жалоби Моргенштерну в’їзд в Україну / Заява голові СБУ Баканову

Вважаємо за необхідне терміново звернутись до Голови Служби безпеки України Баканова І.Г. з приводу обурливої поведінки російського репера Моргенштерн в День жалоби за загиблими в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. В день жалоби, 8 грудня 2019 р., російський виконавець Алішер Тагі​рович Моргенштерн (Валєєв), виступив у клубі “Palladium”. 

 

Як повідомляють ЗМІ, Моргенштерн не став скасовувати концерт в Одесі, незважаючи на день жалоби. Зокрема, виступаючи 8 грудня Одесі, громадянин РФ Моргенштерн публічно назвав день жалоби в зв’язку зі смертельною пожежею в одеському коледжі  “е**ной показухой”. Відеозапис виступу опублікована на Facebook-сторінці “Подслушано Одесса” – https://www.facebook.com/odessahello/videos/820625678357551/. “Я считаю, что день траура – это просто показуха, просто е**ная показуха. Давайте устроим вместо дня траура день, б**дь, крика. С х** ли пожарных проверок нет в городе?” – сказав зі сцени Моргенштерн.

 

Ми переконані, що громадянин РФ, який вирішив виступити в України, не має права паплюжити пам’ять загиблих та насміхатися з жалоби в нашій країні. Ми вважаємо, що свої критичні висловлювання громадянину РФ Моргенштерну А.Т. доцільніше спрямувати в бік російської влади, що анексувала Крим, направляла військову техніку, регулярні та терористичні війська на Донбас, обстрілювала українські території з території РФ та фактично веде неоголошену війну проти України. 

 

Враховуючи вищезазначене, вимагаємо заборонити в’їзд Алішеру Тагі​ровичу Моргенштерну (Валєєву) в Україну. 

 

баканову

 

_pamyati_odessa_650x410

 

 

 

 

Поділитися статтею