Незаконні АЗГС. Закликаємо одеситів не користуватися послугами нелегалів / Запит для виявлення усіх адрес незаконно розміщених або розміщених с порушеннями газових заправних станцій в Одесі

Незаконні АЗГС. Закликаємо одеситів не користуватися послугами нелегалів / Запит для виявлення усіх адрес незаконно розміщених або розміщених с порушеннями газових заправних станцій в Одесі

Протягом декількох років ГО “Рада громадської безпеки” веде боротьбу з незаконними автозаправними станціями. Ми неодноразово зверталися з заявами до Начальника ГУ ДСНС в Одеській області,  до голови міськради Труханова, до колишнього голови Одеської ОДА Степанова та Прокурора Одеської області Вихора. 

Незаконні заправки несуть загрозу життю одеситів. Вони працюють без будь-яких дозвільних документів із чисельними порушеннями норм техногенної безпеки, розміщуються біля житлових і громадських будівель, що становить пряму загрозу життю та здоров’ю громадян.

Також не надходять до бюджету від нелегальний заправок мільйони гривень в рік. Втрати колосальні, адже такі АЗС не платять податки. А ці кошти мали б йти на розвиток самого міста.

Найчастіше, за офіційними документами на земельних ділянках розміщуються малі архітектурні форми (МАФи). Однак, ні в одному документі не зазначається призначення споруд під розміщення заправок з автогазом.

Жодних засобів безпеки немає. Покурити біля бочки — для них це дріб’язок. Якби відбувся вибух, то поблизу і будинки, і промзона, і перехожі. Все це могло б привести до серйозних наслідків, справжньої катастрофи.

Також закликаємо одеситів не користуватися послугами нелегалів. В гонитві за дешевим паливом для авто водій ризикує залишитися з порожнім баком раніше, ніж він розраховував: недоливи, неякісне паливо – звичайна річ на таких АЗС.

Сьогодні зробили офіційний запит у Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів для виявлення усіх адрес незаконно розміщених або розміщених с порушеннями газових заправних станцій в Одесі та просимо надати ГО “Рада громадської безпеки” найменування компаній засновників незаконних АЗГС.

photo_2020-01-22_16-07-38
photo_2020-01-22_16-07-39

 

 

Поділитися статтею