Керівництво ТОВ «Пансіонат Золотий Берег» за потуранням керівництва Департаменту архітектури та містобудування та Одеської міської ради реалізує шахрайську схему щодо будівництва комплексу апартаментів AURA APART

Керівництво ТОВ «Пансіонат Золотий Берег» за потуранням керівництва Департаменту архітектури та містобудування та Одеської міської ради реалізує шахрайську схему щодо будівництва комплексу апартаментів AURA APART

Відповідно до містобудівних умов та обмеження для проектування об’єкта будівництва №130, затверджених наказом  Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради №01-06/108 від 20.06.2017 р. земельна ділянка кадастровий № 5110136900:39:008:0003  має функціональне призначення – територія закладів охорони здоров’я, у тому числі лікувально – профілактичних та санітарно – курортних закладів ( цільове призначення – рекреаційне).  Містобудівні умови видані на нове будівництво пансіонату – профілакторію сімейного типу. Об’єкт будівництва – «Будівлі нежитлові».

В Містобудівних умовах, затверджених в 15.08.2019 р., зазначено, що земельні ділянки  кадастровий № 5110136900:39:008:0003 та 5110136900:39:008:0002 надані Одеською міською радою  ТОВ «Пансіонат Золотий берег» в оренду строком до 31.12.2018 р. .

Згідно з Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради №30 від 25.02.2016 р.  «Про внесення змін виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.12.2006 р. №881 «Про надання дозволу ТОВ «Прогрес-Строй Інвест» на проектування та будівництво пансіонату – профілакторію сімейного типу за адресою «м. Одеса, вул. Золотий берег, 37-37А та затвердження додаткової угоди»  в п. 1.1 зазначено: термін завершення будівництва – 31.12.2018 р.

В 2018 р.  ТОВ «Пансіонат Золотий Берег» отримує Дозвіл на будівельні роботи ( ОД 112182280858) та  Повідомлення про зміну даних в дозволі про будівельні роботи ( ОД 122182681469 ) в яких чітко зазначено об’єкт будівництва – Будівництво пансіонату-профілакторію сімейного типу за адресою: м. Одеса, вул. Золотий берег, № 37, 37-А; Одеська обл., А

Тобто в усіх документах, які видано ТОВ «Пансіонат Золотий берег» згідно з законодавчими нормами про регулювання містобудівної діяльності мова йде про будівництво пансіонату-профілакторію сімейного типу, але в рекламній презентації  на сайті https://novostroyki.lun.ua/aura та https://aurapart.com/AuraApart.pdf  мова йде зовсім про інше.  Наведемо декілька цитат з презентації:  «Комплекс апартаментов AURA APART – победитель «European Property Awards»  « AURA APART расположен в одном из курортных районов Одессы, на первой линии Черного моря.  Уникальная особенность – близость к морю и песчаный пляж.»

АПАРТАМЕНТ 29,90 М2 -Цена от 1020$  , АПАРТАМЕНТ 55,02, М2 -Цена от 1010$

АПАРТАМЕНТ 76,95  М2 -Цена от 1350$.

 Адрес AURA APARТ: г. Одесса, ул. Золотой Берег 37,37-А

Необхідно звернути увагу на  реєстрацію в 2016 р. організацій: ТОВ “ЖК ЗОЛОТИЙ БЕРЕГ”  Код ЄДРПОУ 40352971 , зареєстровано – 18.03.2016  та ТОВ «ПЛЯЖ ЗОЛОТИЙ БЕРЕГ» ( код ЄДРПОУ 40395968), зареєстровано – 04.04.2016 р. – це саме ті управляючі організації, які забезпечать комфорт мешканцям апартаментів, які незаконно будує ТОВ «Пансіонат Золотий берег».

Ще один опис будівництва з сайту (https://dominanta-d.com/novostroika/view?id=192) «Aura Apart: комплекс бізнес-класу з апартаментами розташований на першій лінії набережній. Крім розташування прямо на березі моря, комплекс примітний оформленням фасадів у формі морських хвиль. Aura Apart – комплекс-переможець European Property Awards у номінаціях Residential high-rise architecture і best apartment. «European Property Awards» в кожній квартирі відкрита тераса з видом на море , цілодобова охорона і відеоспостереження за територією, керуюча компанія, до переліку послуг якої входить консьєрж 24 \ 7, обслуговування, прибирання та здача апартаментів в оренду, чистий і обладнаний пляж прямо біля будинку.

Звернемо увагу на ще один вагомий фактор – будівництво ведеться в рекреаційній зоні.  “Рекреаційними зонами є ділянки суші і водного простору, призначені для організованого масового відпочинку населення і туризму” ( ст. 63 закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”). Особливості правового режиму земель рекреаційного призначення безпосередньо випливають із цільового призначення. На землях рекреаційного призначення забороняється діяльність, яка перешкоджає або може перешкодити використанню їх за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель (ст. 52 Земельного кодексу України, ст. 63 закону України Про охорону навколишнього природного середовища”), зміни природного ландшафту та проведення інших дій, що суперечить використанню цих зон за цільовим призначенням (ст. 63 закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”).

В ст. 63 закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” зазначено: “Рекреаційними зонами є ділянки суші і водного простору, призначені для організованого масового відпочинку населення і туризму”. Особливості правового режиму земель рекреаційного призначення безпосередньо випливають із цільового призначення. На землях рекреаційного призначення забороняється діяльність, яка перешкоджає або може перешкодити використанню їх за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель (ст. 52 Земельного кодексу України, ст. 63 закону України Про охорону навколишнього природного середовища”), зміни природного ландшафту та проведення інших дій, що суперечить використанню цих зон за цільовим призначенням (ст. 63 закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”).

Все вищезазначене свідчить про одне, що ТОВ «Пансіонат Золотий берег», Виконавчі органи Одеської міської ради в тому числі Департамент архітектури та містобудування  сумісними зусиллями готують для Одеси на землі, що належить Територіальній громаді, в рекреаційній зоні екологічно небезпечний об’єкт, який, враховуючи продаж апартаментів, ніякого відношення немає до закладів охорони здоров’я й не є пансіонатом сімейного типу.

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування» № 233-ІХ, який Верховна Рада України підтримала 29 жовтня 2019 року, йдеться на сайті president.gov.ua. Закон забороняє обмеження права загального водокористування; забезпечує безперешкодний і безоплатний доступ до  узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування і посилює відповідальність за будь-яке обмеження такого доступу.

Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 21 ЗУ «Про громадські об’єднання» та ст. 5 Закону України “Про інформацію” кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації. Згідно зі ст. 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію. Стаття 19 цього Закону визначає право запитувача звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Також, відповідно до ч.3 статті 22 закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. 

Враховуючи вищевикладене, ГО “Рада громадської безпеки” просить надати відповіді щодо наступного:

  1.   Просимо надати завірену відповідно до чинного законодавства копію договору(-ів) – оренди земельних ділянок , які мають кадастрові номери 5110136900:39:008:0003  та 5110136900:39:008:0002, укладені між Одеською міською радою та ТОВ «Пансіонат Золотий берег» та інформацію щодо надходження коштів за оренду земельних ділянок до міського бюджету з деталізацією конкретної суму за конкретний рік.
  2.   Інформацію з наданням підтверджуючих документів щодо РЕАЛЬНОГО будівництва на земельних ділянках за адресою:  м. Одеса, Київський, вул. Золотий берег, 37, 37-А та на підставі яких саме документів ( наявність затвердженої проектної документації,  наявність Дозволу на будівельні роботи та інші ( просимо надати копії документів).
  3.   Чи можна вважати наявність містобудівних умов для будівництва пансіонату сімейного типу, наявність дозвільних документів на проведення будівельних робіт знов таки на будівництво пансіонату сімейного типу такими, які є  законними згідно вимог закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» на підставі яких мають всі законодавчі підстави для будівництва апартаментів AURA APARТ: г. Одеса, вул. Золотий Берег 37,37-А.
  4.   Хто саме з перелічених осіб:  керівництво ТОВ «Пансіонат Золотий берег», пан Шандрик В.І. ( Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №30 від 25.02.2016 р.), керівництво Департаменту архітектури та містобудування, міський голова Г. Труханов, який в тому числі підписав рішення Одеської міської ради №4182-VII від 12.12.2018, має нести відповідальність за суттєві порушення законодавчих норм, за надання дозвільних документів на проведення будівельних робіт на підставі недостовірних даних, за дезінформацію Територіальної громади м. Одеси.  Продаж житлової площі на багатьох інтернет – ресурсах тому підтвердження
  5.   Просимо надати копії документів  на земельні ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Золотий берег, 37, 37-а:

– реєстраційну справу на земельну ділянку;

– інвентаризаційну справу на земельну ділянку;

– Протокол засідання постійної комісії Одеської міської ради, на якому розглядалося питання про винесення проекту рішення щодо земельної ділянки

– клопотання з додатками, на підставі якого проект рішення щодо вищевказаної земельної ділянки було винесено на сесію Одеської міської рад

–  реєстраційну справу на земельну ділянку

– правовстановлюючих документів на вищезазначену земельну ділянку та первинні документи, на підставі яких дане право було зареєстровано.

  1.   На підставі якої саме проектної документації, дозвільних документів ведеться будівництво апартаментів AURA APARТ: г. Одеса, вул. Золотий Берег 37,37-А. ( просимо надати копії) 
  2.   Чи є в наявності розроблені й затверджені заходи щодо забезпечення надійності стійкості берегових схилів.
  3.   Чи не порушують своїми діями керівництво ТОВ «Пансіонат Золотий берег», пан Шандрик В.І. ( Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №30 від 25.02.2016 р.), керівництво Департаменту архітектури та містобудування, норми Конституції України й  вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування» № 233-ІХ.

2

 

1

3
45

7

610

Поділитися статтею