CONCERT.UA вкотре організовує концерти російських зірок, які порушують закон України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”

CONCERT.UA вкотре організовує концерти російських зірок, які порушують закон України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”

Війна на сході відбила в багатьох українців бажання до відвідування концертів російських зірок, особливо прихильників анексії Криму та агресії на Донбасі. Однак, попри щоденні втрати на фронті – концертні зали з російськими виконавцями в Україні заповнюються, попит залишається, тому гастролери не відмовляються підзаробити.

Є не один десяток скандалів, коли російським артистам відмовляли у в’їзді до України. Вони часто кажуть, що культура поза політикою і головним призначенням артиста є дарувати людям щастя, незалежно від їх громадянства.

Проте водночас виступають на прокремлівських концертах, їздять до окупованого Криму, нівелюючи українське законодавство, та підтримують бойовиків “ЛДНР”.

ГО “Рада громадської безпеки” достеменно відомо, що CONCERT.UA є організатором та агентом з продажу квитків багатьох заходів у Одесі та Україні в цілому. Так, 23 січня в ЦКМ (Жовтневий палац) повинен був відбутися показ вистави “Ідея Фікс”. Крім Києва вистава мала відбутись в інших містах України, зокрема, вона була запланована з 20 по 26 січня в Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві та Полтаві.

Головні ролі у виставі виконують Лариса Удовиченко, Марат Башаров та Сергій Колесников. Актори свого часу відкрито підтримали окупацію Криму, а тому занесені до бази даних сайту “Миротворець”.

Башаров неодноразово відвідував різні заходи в окупованому Криму, а також брав участь у спектаклях. Башаров відвідував Крим в 2019 році і був там ведучим фестивалю “Євразійський міст”. 

Але 19 січня 2020 року Російський актор Марат Башаров підтвердив інформацію, що йому заборонили в’їзд на територію України. 

Цього слід було очікувати через обуреність громадських активістів та свідомих громадян України. 

Також, з відкритих джерел стало відомо, що 26 березня 2020 року у НПМ “Україна” заплановано концерт російського співака Олександра Сєрова, якому у листопаді 2017 року було заборонено в’їзд на територію України через свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим. Найвірогідніше, що Державна прикордонна служба Україна не дозволить перетнути кордон України Олександру Сєрову та ця обставина стане причиною скасування запланованого заходу. 

На підставі вищевикладеного просимо надати інформацію щодо скасованих заходів за участі російських діячів кіно, театру, телебачення та естради, а саме:

  1. Скільки концертів було скасовано за період з 2017 по 2020 роки та які?
  2. Чи перевіряє агенство CONCERT.UA інформацію щодо заборони в’їзду на територію України того чи іншого російського артиста перед укладенням договору?

сєровидея фикс1266076-1024x576

capture-20200214-174751capture-20200214-174643

Поділитися статтею