Лист Військовому прокурору Південного регіону України щодо ДП Клінічний санаторій «Лермонтовський»

Лист Військовому прокурору Південного регіону України щодо ДП Клінічний санаторій «Лермонтовський»

Передали листа Військовому прокурору Південного регіону України полковнику юстиції Цибенку Олександру з приводу саботажу передачі ДП Клінічний санаторій «Лермонтовський» в підпорядкування Міністерства оборони України, який здійснює директор вищезазначеної клінічної установи, доводимо до вашого відома інформацію щодо так званих захисників санаторію.

Виходячи з інформації, якою ми володіємо, небажання Дмитра Антипова виконувати рішення суду щодо передачі цього державного підприємства (з 2015 р. в розпорядження Міністерства юстиції України, а з 2018 р. – Міністерства оборони) базується на бажанні залишати  клінічний санаторій «Лермонтовський» в підпорядкуванні корупційній організації “УкрПрофОздоровниця”. ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАКЛАДІВ профспілок УКРАЇНИ УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ є приватною структурою, що прикриваючись формально існуючими профспілками, керуює де-юре державними оздоровлювальними установами – де-факто державні підприємства працюють виключно на збагачення керівництв санаторіїв та вищого керівництва ПАТ  “УкрПрофОздоровниці”.

Хто ж стоїть на вершині айсберга, хто практично завершив процес дерибану державних оздоровчих установ? Починаючи з 2011 р ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” керує Субота Микола Васильович. Інформаційний портал СТОПКОР повідомляє: «Посада голови правління ПрАТ” Укрпрофоздоровниця “Микола Субота отримав в 2011 році. А в 2013 році він купує розкішні апартаменти в “Новопечерські Липки” на 146 кв м вартістю 500 – 700 000 доларів. Уже в наступному році в його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці і починає будівництво котеджу. І все це на зарплату 10-12 000 грн »- http://stopcor.org/stopkor-navidavsya-kerivnika-ukrprofozdorovnitsi-mikoli-suboti/. До 2018-го у Субота з сім’єю володіє нерухомістю, що оцінюється в мільйон доларі США. Все це нерухоме добро голова профспілкових оздоровлювачів нажив під час роботи в “Укрпрофоздоровниці”. Активісти повідомляють про підозріле багатство, отримане якраз в період доведення профспілкових санаторіїв до фактичного банкрутства, до Наглядової Ради. Але посади там займають такі ж учасники рейдерських схем особистого збагачення на громадське майно профспілок України.

Один з головних партнерів Суботи – голова Наглядової Ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» Романюк Олексій Іванович, постійний член Президії Федерації профспілок України і одночасно глава Центрального комітету профспілок житлово-комунальної галузі України. Після звернення до Романюку активістів з фактами незаконного збагачення Суботи, перший заявив, що ревізійна комісія порушень не знайшла, а стан і спосіб життя голови оздоровниці не має відношення до його роботи. Проте активісти не зупинилися на цьому та з’ясували, що в період з 30 квітня по 7 травня 2017 р голова правління «Укрпрофоздоровниці» Субота, головлікар санаторію «Хмільник» Галаченко і Голова Наглядової Ради «Укрпрофоздоровниці» Романюк з сім’ями відпочивали на дорогому турецькому курорті Даламан. Відпочинок профспілковим працівникам обійшовся в горезвісний мільйон, правда гривень. Взагалі ж, глава Наглядової ради спостерігає дуже добре, якщо судити за його статками. Як повідомляє СТОПКОР, Олексій Романюк зі своєю дружиною Вікторією, яка також все своє трудове життя присвятила профспілковій роботі зі скромною зарплатою, проживають у власному двоповерховому будинку. За попередньою ринковою оцінкою, вартість будинку від 250 кв.м. в такому районі. Києва становить близько одного мільйона доларів. Таких елітних будинків в Романюка – три: один будинок Олексій Іванович побудував для себе, другий для своєї дочки Крістіни, а третій будинок добудовується швидкими темпами для сина Івана, який також працював тільки в малодохідній бюджетній сфері – http://stopcor.org/milyoneri-ukrprofzdorovnitsi/.  

Хто “захищає” Лермонтовський і при чому тут МО? Коли в 2015 р. держава в судовому порядку повернула юридичний контроль за держвласністю, деякі так звані громадські діячі почали мусувати тему рейдерського захоплення території санаторію нібито для дерибану Міністерством юстиції. Один із затятих захисників – колишня КВН-щиця, регіоналка, член наглядової ради БО «Фонд допомоги морякам «Ассоль» і Член правління БФ «Чорноморський православний фонд» Світлана Фабрикант. Це саме та особа, яка пропагувала та поширювала російські вкиди про громадянську війну відразу після початку військової агресії Російської Федерації проти України.

Прикметно, що поки одеситів 4 роки поспіль збурювали легендою про неминуче  руйнування “Лермонтовського” в разі переходу в держвласність, керівник санаторію Дмитро Антипов успішно здавав приміщення “Лермонтовського” в оренду, розподіляючи кошти за схемою «Укрпрофоздоровниці». У тому числі в списку клієнтів головлікаря значиться відоме охоронне агентство “Самсон”, членів яких судять за викрадення людини з метою отримання викупуhttps://odessa.online/vymogatelstvo-odesskij-sud-arestoval-soobshhnika-glavy-obshhestvennoj-organizatsii/ , https://rgb-ua.com/zvity/prymorskyj-rajonnyj-sud-m-odesy-vypustyv-pidozryuvanogo-u-vymaganni-ta-vykradenni-lyudyny-bogdana-stavratiya-pid-zastavu-rozmirom-88-000-gryven/. На території санаторію успішно розмістився спортивний клуб, нещодавно відкритий  керівником “Самсона” Андрієм Бабенко. Клуб “Воїн”, створений колишнім беркутівцем Бабенко, напевно підтримує і Фабрикант – адже від засобів у вигляді живої сили для розгойдування Одеси / Україна ще жоден проросійський регіонал не відмовився. Нагадаємо, Бабенко проходить у справі розстрілу мітингувальників на Майдані в 2014-му, тому нам відразу стало зрозуміло бажання Бабенко прикривати свою діяльність допомогою учасникам АТО –  https://dumskaya.net/news/ohrannoe-agentstvo-samson-otkrylo-boytcovskiy-kl-087150/?fbclid=IwAR0i8SGSFYNoISs2a0rxKlBbNnZRB2jkyJXNfwXBL6Ssm2s74uBM2knGVu8 .

Окремо варто зауважити той факт, що правову підтримку поборників схеми приватного товариства «Укрпрофоздоровниця» здійснює юрист Ілля Халдай. Даний громадянин не тільки поширює неправдиву інформацію серед українських ЗМІ, але й надає коментарі російським засобам масової дезінформаціі.  Стаття “В Одессе неизвестные захватили здание санатория “ разміщена на сайті НТВ.Ru в рубриці Новости › Кризис на Украине: “Адвокат Илья Халдей объяснил, что санаторий «Лермонтовский» оспаривают друг у друга министерство юстиции и частное …”.. Але і це ще не все, адже захисник права незаконного приватного володіння державної власності є адвокатом угруповання “Самсон” – http://odessamedia.net/news/glava-samsona-prizval-odesskih-obschestvennikov-poehat-na-donbass/?fbclid=IwAR37RYy6FR9OLmU7zGY-dnxkrBfzeEPKwCqIVekIU1uHRJqC_8KG0yLAh8M  .

Враховуючи вищезазначену інформацію, що свідчить про сплановану атаку на Міністерство юстиції та Міністерство оборони з боку об’єднаної групи корупціонерів ПрАТ” Укрпрофоздоровниця “, силового злочинного угруповання “Самосон” та проросійських сил на чолі з Фабрикант С., просимо розслідувати злочин саботажу передачі клінічного санаторію «Лермонтовський» в підпорядкування Міністерству оборони України з подальшим створенням реабілітаційного центру для українських військовослужбовців – захисників України від окупантів РФ.

photo_2019-01-28_17-11-50

 

photo_2019-01-28_16-32-23photo_2019-01-28_16-32-26

photo_2019-01-28_16-32-28

Поділитися статтею