Незаконні газові заправні станції наражають на смертельну небезпеку одеситів / Звернення Прокурору Одеської області

Незаконні газові заправні станції наражають на смертельну небезпеку одеситів / Звернення Прокурору Одеської області

Написали звернення Прокурору Одеської області Вихору стосовно розміщення на території Одеси та Одеської області газових заправних станцій, які встановлені та функціонують з порушенням затверджених технічних норм та безпекових вимог. Відповідно, об’єкти з високим рівнем небезпеки, що знаходяться в неналежному стані, становлять загрозу для мешканців міста та області, а також громадян, що відвідують Одещину з туристичною, робочою чи приватною метою.   

Ми неодноразово зверталися з заявами до Начальника ГУ ДСНС в Одеській області,  до Голови міськради Труханова, до колишнього Голови Одеської ОДА Степанова, але ніякої реакції та рішучих дій не послідувало. Незаконні заправні станції працюють донині та наражають на небезпеку мешканців міста та області. 

В останні декілька років в Одесі відбулось чотири страшні пожежі. У всіх чотирьох трагедіях, які унесли загалом 35 людських життів, порушені кримінальні провадження за ст. 270 ККУ (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). В той же час, жахливі події повинні були стимулювати профільні державні служби міста та області посилити контроль за дотриманням безпекових вимог. Окремо варто зазначити, що низка газових заправних станцій на Одещині працює й з іншими порушеннями – нарівні з недотриманням норм безпеки спостерігаються порушення законності встановлення, несплата податків, видача фіктивних чеків (касові апарати не зареєстровані належним чином), тощо.

Враховуючи надзвичайну значимість питання безпеки громадян поблизу газових заправних станцій та інших об’єктів з підвищеним рівнем небезпеки з метою попередження чергової трагедії, просимо відреагувати на бездіяльність керівників ГУ ДСНС в Одеській області та Одеської міської ради стосовно нереагування на розташовані у місті незаконні газові заправні станції. 

photo_2020-01-08_16-06-44photo_2020-01-08_16-06-44 (2)

Поділитися статтею