Нові смотрящі одеської фітосанітарної служби втікають від активістів РГБ

Нові смотрящі одеської фітосанітарної служби втікають від активістів РГБ

Сьогодні активісти РГБ відвідали Управління фітосанітарної служби в Одеській області – структурний підрозділ новоствореної (в травні 2016 г.) Держпродспоживслужби. Мета візиту – перевірити інформацію, яка надійшла від підприємців-експортерів, щодо знаходження та безпосередньо “роботи” в даній державній службі якогось суб’єкта, який вирішує всі питання карантинного нагляду за якістю експортованого вантажу. Новий начальник одеської фітосанітарії Тофан представляв його своїм співробітникам як куратора від міністерства, який налагоджує роботу служби і проводить прийом громадян. Даний персонаж – то чи Володимир, чи то Вадим – дійсно виявився на “робочому” місці, в кабінеті нещодавно звільненого заступника начальника. Правда, цього разу він про всяк випадок назвався Іллею. Ось таким чином пройшла реорганізація держ.органу, яка повинна була спростити діалог компаній та контролюючих держ.структур. У підсумку, приходячи в Управління фітосанітарної служби, представник компанії так чи інакше перенаправляється до рішали Володимира-Вадима, котрий сьогодні назвав себе майстром з ремонту комп’ютерів Іллею.
Цікаво, що комп’ютерний майстер припав до душі новоспеченому начальнику одеської фітосанітарії Тофану. З 3.10 хвилини можна спостерігати, як “комп’ютерник” рятується втечею, закриваючись в кабінеті начальника разом з ним. Правда, по приїзду поліції Тофан вже транслює нову версію щодо мети перебування Володимира-Вадима-Іллі за порожнім робочим місцем. Виявляється, це прийшов на прийом підприємець, який просто попросив перевірити пошту і йому люб’язно надали таку можливість, дозволивши усамітнитися в просторому кабінеті заступника. Ось таку казку, варіації якої швидко змінювали одна одну, розповідав начальник держ.служби. Але це й не дивно: маючи на рахунку кілька кримінальних справ, зв’язку з одіозними нардепами і корумпованими чиновниками – все це дає досвід спілкування з ким би то не було, тим більше зі звичайними громадянами. У вуха необізнаного пересічного громадянина можна вливати все – упевнений Тофан. А що, якщо громадянин трошки в курсі справи? Адже вінницько-київський покровитель, нардеп Сольвар, не вічно буде смотрящім. Адже в політичному житті бувають злети і падіння, або, що більш поширене у нас – безповоротний відліт за кордон. Але недалекоглядний новоспечений начальник не думає про майбутнє, чітко виконуючи завдання урвати тут і зараз. Чи-то мало , від 0,5 до 2 дол. США отримувати у ще заляканих підприємців за дозвіл на вивезення кожної тонни деревини або зерна. Ну хто ж відмовиться від таких баришів? Добре, можливо ви знаєте таких громадян. Але це точно не Тофан з Сольваром.
Нинішнє відвідування фітосанітарії, де протягом години безмовний начальник з помічником “Вадимом-Іллею” і ще одним безіменним помічником плавно курсували по всій території держ.закладу за напрямом “від активістів”, відклавши всі важливі чиновницькі справи, інакше як ходінням по муках не назвеш. Тофан з викликом фотографував активістів, говорив що всіх закриє і буде особисто ідентифікувати, штовхнув активіста, тікаючи за територію установи. Загалом, ось таке спілкування вийшло з нашими держ.службовцями і їх позаштатним помічниками. У підсумку, на наш і Тофана виклик приїхали два патрулі поліції, після чого для написання заяв всі вирушили в Таїровське РВВС. Далі буде.

 

Поділитися статтею