Одеський обласний центр зайнятості та одеська філія ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” домовились про співпрацю

Одеський обласний центр зайнятості та одеська філія ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” домовились про співпрацю

2 листопада 2016 року відбулася зустріч представників Одеського обласного центру зайнятості та Громадської організації «Рада громадської безпеки», ГО «Одеська обласна організація інвалідів і учасників АТО», Одеська філія ГО «Українська асоціація інвалідів АТО».

У ході обговорення сторони визначили основні шляхи співробітництва та домовились обмінюватися інформацією з питань соціального захисту колишніх воїнів АТО, людей з інвалідністю та молоді. В.о. директора Галина Бородатюк зазначила: «Діяльності служби зайнятості змінюється з урахуванням вимог сьогодення. З 2015 року ми проводимо активні заходи для учасників АТО. Зазначена категорія осіб потребує особливого, індивідуального підходу до кожної конкретної особистості. Крім підбору підходящої роботи та соціальних виплат допомоги по безробіттю ми пропонуємо їм безоплатне професійне навчання, тимчасову зайнятість, участь у цільових семінарах, індивідуальні консультаційні та інформаційні послуги».

Тарас Коваль, голова громадської організації «Одеська обласна організація інвалідів і учасників АТО», Одеської філії ГО «Українська асоціація інвалідів АТО» та предствник ГО «Рада громадської безпеки» висловив сподівання на плідну співпрацю із службою зайнятості.

«Ця зустріч допоможе нам краще зрозуміти потреби людей з інвалідністю та вживати більш ефективні заходи для поліпшення їх соціального стану» – резюмували учасники зустрічі.

Джерело: сайт Одеського регіонального центру зайнятості

tsentr-zanyatosti

Поділитися статтею