Відпочинок на морі для 19-ти сімей воїнів АТО був організований одеськими волонтерами РГБ

Відпочинок на морі для 19-ти сімей воїнів АТО був організований одеськими волонтерами РГБ

Курортний сезон 2016 року для одеських волонтерів громадської організації “Рада Громадської безпеки” був дуже насиченим, щедрим на приємні зустрічі та зворушливі моменти. Ось уже другий рік, завдяки підтримці патріотів з туристичного бізнесу, успішно реалізується ініціатива РГБ з організації відпочинку для учасників АТО та членів їх сімей. З огляду на обмежені можливості волонтерської ініціативи щодо отримання пільгових місць на базах відпочинку, пріоритет завжди віддається воїнам, що отримали поранення в зоні АТО.

Підводячи підсумки вже минулого літнього сезону, ми можемо з гордістю повідомити – в цей раз в Затоці та Коблево відпочили 19 сімей наших захисників. За все літо ми прийняли та розмістили 50 гостей, з них 22 дитини. Голави сімей – демобілізовані та діючі воїни АТО, які перебувають у відпустці, з Одеської, Миколаївської, Київської, Дніпропетровської, Львівської та Тернопільської областей.

Дякуємо патріотам, котрі за доброю традицією допомагають РГБ втілювати в життя програму відпочинку та реабілітації для наших захисників. Сподіваємося, що в наступному році з’явиться набагато більше можливостей для наших воїнів – і не тільки з боку волонтерів, а й за рахунок розвитку загальнодержавних програм.

Поділитися статтею