Продажні прокурорські Київського районного відділу ОМУ ГУ НП України в Одеській області намагались запроторити за ґрати одеських активістів

Продажні прокурорські Київського районного відділу ОМУ ГУ НП України в Одеській області намагались запроторити за ґрати одеських активістів

Сьогодні в Київському районному суді м. Одеси обирали запобіжний захід активістам ГО “Національний спротив”, які, як вважає слідство, напали на палатку Фонду Віктора Баранського “За Одессу!” та повалили її. За це їм вміняють ст. 296, ч. 2 (Хуліганство вчинене групою осіб).

Вже не є секретом те, що новий начальник Київського райвідділу, Вадим Парфентьєв сіл “на кишеню” Баранському. Намети “За Одессу” тепер під пильним наглядом і охороною поліції Київського району. І це в той час, коли рівень розкриття злочинів дорівнює нулю. Так само Вадим Парфентьєв є близьким родичем колишнього начальника ГУНП Катеринчука.

Тепер щодо так званного “повалення палатки”. Один з хлопців був на місці, де була повалена палатка, іншого взагалі там не було.  Активістів затримали та доставили у Київський районний відділ поліції. Далі ще цікавіше. Як повідомив захисник обвинувачених, коли у відділку поліції відбувалось впізнання адвокат не міг потрапити до підзахисних, його не пускали, а слідчий в цей час ховався у райвідділку. Те, що правозахисник не міг потрапити до своїх підзахисних є порушенням правил захисту затриманного. Як стало відомо пізніше, на впізнанні були кілька сумнівних осіб, яким указали правоохоронці на активістів ГО “Національний спротив”. Звичайно ж, на впізнанні так званні свідки хуліганських дій вказали саме на активістів.

На суді прокурор вимагав запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Адвокат наполягав на особистому зобов’язанні, так як ризики, які були представлені прокуратурою, не обґрунтовані, також відсутні докази. Захисник наголошував на тому, що пошкодження палатки шляхом повалення не є хуліганськими діями.

Суддя Федулеєва вирішила відпустити активістів ГО “Національний спротив” під особисте зобов’язання. Тримаємо цю справу на контролі.

 

IMG_2021IMG_2040IMG_2019

 

Поділитися статтею