РГБ бере на контроль справу вбивства військовослужбовця Онищенка

РГБ бере на контроль справу вбивства військовослужбовця Онищенка

24 травня 2018 р. одеська поліція затримала підозрюваних у вбивстві одесита В’ячеслава Онищенко. Нагадаємо, тіло чоловіка, котрий пропав ввечері 19 травня в районі Іванівського мосту, знайшли зі слідами насильницької смерті  тільки 23 травня в лісосмузі за містом, біля одного з сіл в Овідіопольському районі.

 

Як стало відомо, Онищенко був військовослужбовцем ЗСУ, мав посаду головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України.

 

Джерела в поліції повідомили, що трьох підозрюваних було затримано на вулиці Балківській. Останніми виявились особи ромської національності, котрі за попередньою інформацією скоїли злочин з метою пограбування. За наявною інформацією, Онищенко зупиняв авто в якості таксі, та на його сигнали зупинився автомобіль, водій якого згодився за певну плату його підвезти. Проте, замість послуги Онищенко отримав смертельні поранення від пасажирів, що знаходились там.

 

За даним фактом злочину поліцією області відкрито кримінальне провадження за п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів).

 

Окремо звертаємо увагу громадськості на той факт, що товариші нападників зараз намагаються вплинути на слідство та перевести розгляд справи з Одеси до Овідіополя, де з високою долей вірогідності групі вбивць дадуть мінімальні покарання завдяки місцевим зв’язкам. РГБ бере на контроль цю справу і попереджає, що уникнути відповідальності вбивцям не вдасться.

Поділитися статтею