Сьогодні в Приморському районному суді відбулося друге засідання у справі відкритого наклепу з боку лжеволонтера Максима Ярощука

Сьогодні в Приморському районному суді відбулося друге засідання у справі відкритого наклепу з боку лжеволонтера Максима Ярощука

Про викриття Ярощука та його псевдо організації докладніше:http://stv-media.tv/…/1435-rgb-razoblachila-lzhe-volonterov…

Нагадаємо, що 03.11.2015 в Києві на майданчику Укрінформ відбулась прес-конференція за участю Максима Ярощука та інших лжепатріотів, в якій вони намагалися дискредитувати дії патріотичних організацій Одеси (докладніше:https://www.facebook.com/RadaGB/posts/1731052003789587).

Після наклепу Ярощука в Києві «Рада Громадської Безпеки» зібрала прес-конференцію, на якій виступили справжні волонтери та активісти. У цій прес-конференції приймати участь волонтери, які постраждали від рук шахрая Ярощука та були свідками його злочинних дій (докладніше: https://www.youtube.com/watch?v=9OtUFdTfss8 ).

У зв’язку з цим ГО «Рада Громадської Безпеки» в особі Марка Гордієнко подала позов до суду за даним фактом. Перша і основна вимога – це відшкодування моральної шкоди в розмірі 10 000 грн. Друга – публічне вибачення в ЗМІ перед активістами РГБ і особисто Марком Гордієнко.
Ще перед засіданням Максим з тремтінням у колінах дзвонив у поліцію і вимолював підкріплення. По телефону він їм повідомив, що Гордієнко нібито йому зараз погрожує і він боїться за своє життя. Це не дивлячись на те, що Марк Гордієнко в той момент навіть поруч не стояв.
Ще один цікавий факт з сьогоднішнього засідання: в якості групи підтримки Ярощук запросив Антитруханівский майдан. Всі лжеволонтери та псевдопатріоти в зборі.
Ну і, звичайно ж, як же без заангажованих ЗМІ. На засіданні бути присутні телеканал екс-мера Гурвиця «Круг», і відомий Ківаловський «Репортер». Ясна річ, в якому світлі будуть подаватись одеситам репортажі із засідання.
Наступне засідання відбудеться 8 серпня о 10:30. Якщо Ви так само постраждали від рук мародера і шахрая Ярощука – ласкаво просимо на наступне засідання.

Сьогоднішнє інтерв’ю, в якому Ярощук в черговий раз очорнює РГБ і Марка Гордієнко за посиланням: https://youtu.be/8mE9Di-VVyE .

 

Поділитися статтею