Сьогодні в Приморському суді відбулося чергове засідання за позовом ГО «Рада Громадської Безпеки» проти псевдо волонтера Максима Ярощука

Сьогодні в Приморському суді відбулося чергове засідання за позовом ГО «Рада Громадської Безпеки» проти псевдо волонтера Максима Ярощука

 

Сьогодні в Приморському суді відбулося чергове засідання за позовом ГО «Рада Громадської Безпеки» проти псевдо волонтера Максима Ярощука та його лже висловлювань на прес-конференції в Києві (докладніше:https://www.facebook.com/RadaGB/posts/1731052003789587).
Як і на перше засідання Ярощук в свою групу підтримки запросив весь #антитруханівскиймайдан в кількості 5 чоловік. Так само, в його підтримку прийшли нікому не відомі активісти, які зібралися там за символічну плату.
Звичайно ж, без заангажованих ЗМІ, як і на минулому засіданні не обійшлося. На засіданні бути присутні телеканал екс-мера Гурвіца «Круг», і відомий ківаловський «Репортер». Так само був нікому невідомий канал «Правда тут».
На початку засідання суд на місці постановив опитати свідків з боку Ярощука, які нібито постраждали від рук РГБ і особисто Марка Гордієнко. В якості свідків Максим запросив 4 людини – сімейство Мазуренко (докладніше про них: https://www.facebook.com/RadaGB/posts/1823087401252713 ); старий-підприємець, який розповів суду про те, як на його підприємство напав Рєзвушкін і його «банда»; журналіст телеканалу «Круг» Виноградов.
Зі свого боку ми надали наші численні нагороди, листи подяки, грамоти, які показують діяльність РГБ в правдивому світлі. Таке світло «незручне» Ярощуку і абсолютно суперечить його висловам на прес-конференції і в різних інтерв’ю. Саме тому він намагається довести всім, що саме Марк Гордієнко і його люди нанесли йому середні тяжкі тілесні ушкодження і всіма силами намагається перекрутити показання і ввести слідство в оману. Саме тому він запросив людей, яким так само заважає діяльність нашої організації, так як наші цілі йдуть в розріз з їх особистими інтересами.
А ось ще відео з сьогоднішнього засідання, де активісти #антитруханівськогомайдана намагаються провокувати активістів РГБ:https://www.youtube.com/watch?v=yXk3zOjJsZY

12 серпня в 10:00 відбудеться останнє засідання по цій справі і буде винесено рішення. Запрошуємо волонтерів, громадських діячів, активістів на наступне засідання.

 

 

 

Поділитися статтею